Competitori și alternative la M3 CONDESIGN S.R.L.
Companii similare cu M3 CONDESIGN S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (HUNEDOARA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| M3 CONDESIGN S.R.L. | 410K | 58.9K | 1 | #192.280 | #14.330 |
| RAAVCONS S.R.L. | 662K | 246K | 1 | #195.563 | #14.542 |
| PISCINEGROUP JAMA S.R.L. | 660K | 409K | 1 | #195.933 | #14.559 |
| DIRSONS FGT S.R.L. | 729K | 439K | 1 | #184.935 | #13.853 |
| BM BUILDINGS S.R.L. | 624K | -136K | 1 | #202.323 | #14.979 |
| LA RESERVA NATURA AG S.R.L. | 682K | 327K | 1 | #192.276 | #14.329 |
| ATTO REZIDENTIAL S.R.L. | 682K | 47.9K | 1 | #192.304 | #14.332 |
| DIDITEL CONSTRUCT S.R.L. | 682K | 569K | 1 | #192.249 | #14.328 |
| ADSOF DID CONSTRUCT S.R.L. | 682K | 108K | 1 | #192.324 | #14.333 |
| R.A.R PROJECT&MENTENANCE S.R.L. | 683K | 413K | 1 | #192.220 | #14.327 |
| NCB CONSTRUC�II �I INFRASTRUCTUR� S.R.L. | 683K | 548K | 1 | #192.218 | #14.326 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ HUNEDOARA, cu venituri și angajați similari cu M3 CONDESIGN S.R.L..
- RAAVCONS S.R.L. · HUNEDOARA · 662K · Rank #195.563
- PISCINEGROUP JAMA S.R.L. · HUNEDOARA · 660K · Rank #195.933
- DIRSONS FGT S.R.L. · HUNEDOARA · 729K · Rank #184.935
- BM BUILDINGS S.R.L. · HUNEDOARA · 624K · Rank #202.323
- LA RESERVA NATURA AG S.R.L. · BUCURESTI · 682K · Rank #192.276
- ATTO REZIDENTIAL S.R.L. · DOLJ · 682K · Rank #192.304
- DIDITEL CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 682K · Rank #192.249
- ADSOF DID CONSTRUCT S.R.L. · ALBA · 682K · Rank #192.324
- R.A.R PROJECT&MENTENANCE S.R.L. · BUCURESTI · 683K · Rank #192.220
- NCB CONSTRUC�II �I INFRASTRUCTUR� S.R.L. · SIBIU · 683K · Rank #192.218