LUXURY AUTO S.R.L.
Revenue
57.9K
2024
Profit
-19.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
-33,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LUXURY AUTO S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 57.9K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #20.591 la cifra de afaceri, #25.203 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LUXURY AUTO S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 57.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -33.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #20.591 la cifra de afaceri, #25.203 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -9.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AUTO-CRISS-TEAM S.R.L. | 58.9K | 1 | Comerț en-gros |
| ADMAR GARAGE S.R.L. | 56.8K | 1 | Comerț en-gros |
| FLOREA SCAN SERV S.R.L. | 56.8K | 1 | Comerț en-gros |
| MATEMIHINVEST S.R.L. | 59.3K | 1 | Comerț en-gros |
| DIESEL AD-SERV S.R.L. | 59.7K | 1 | Comerț en-gros |
| EURO TINVAS S.R.L. | 56K | 1 | Comerț en-gros |
| RSM MOTO PART S.R.L. | 60.5K | 1 | Comerț en-gros |
| RIC PIT TAX SRL | 55K | 1 | Comerț en-gros |
| SUNRISE AUTO REPAIR S.R.L. | 55K | 1 | Comerț en-gros |
| QUICK NOVA ART S.R.L. | 54.8K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -33.4%
- CA / angajat
- 58K
- Scor risc (0–100)
- 67
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 57.9K
- Profit net
- -19.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 57.9K | -19.4K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LUXURY AUTO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LUXURY AUTO S.R.L.(current)
- Revenue
- 57.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.4K
- Rank RO
- #553.631
- AUTO-CRISS-TEAM S.R.L.
- Revenue
- 58.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #552.176
- ADMAR GARAGE S.R.L.
- Revenue
- 56.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #555.771
- FLOREA SCAN SERV S.R.L.
- Revenue
- 56.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #555.797
- MATEMIHINVEST S.R.L.
- Revenue
- 59.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.6K
- Rank RO
- #551.529
- DIESEL AD-SERV S.R.L.
- Revenue
- 59.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #550.890
- EURO TINVAS S.R.L.
- Revenue
- 56K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.5K
- Rank RO
- #557.244
- RSM MOTO PART S.R.L.
- Revenue
- 60.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -17K
- Rank RO
- #549.065
- RIC PIT TAX SRL
- Revenue
- 55K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.5K
- Rank RO
- #558.819
- SUNRISE AUTO REPAIR S.R.L.
- Revenue
- 55K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.2K
- Rank RO
- #558.996
- QUICK NOVA ART S.R.L.
- Revenue
- 54.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.7K
- Rank RO
- #559.223
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LUXURY AUTO S.R.L.(current) | 57.9K | 1 | -19.4K | #553.631 |
| AUTO-CRISS-TEAM S.R.L. | 58.9K | 1 | 8.1K | #552.176 |
| ADMAR GARAGE S.R.L. | 56.8K | 1 | 16.2K | #555.771 |
| FLOREA SCAN SERV S.R.L. | 56.8K | 1 | 2.7K | #555.797 |
| MATEMIHINVEST S.R.L. | 59.3K | 1 | 23.6K | #551.529 |
| DIESEL AD-SERV S.R.L. | 59.7K | 1 | -1.4K | #550.890 |
| EURO TINVAS S.R.L. | 56K | 1 | 19.5K | #557.244 |
| RSM MOTO PART S.R.L. | 60.5K | 1 | -17K | #549.065 |
| RIC PIT TAX SRL | 55K | 1 | -23.5K | #558.819 |
| SUNRISE AUTO REPAIR S.R.L. | 55K | 1 | -26.2K | #558.996 |
| QUICK NOVA ART S.R.L. | 54.8K | 1 | 7.7K | #559.223 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LUXURY AUTO S.R.L.(you) | AUTO-CRISS-TEAM S.R.L. | ADMAR GARAGE S.R.L. | FLOREA SCAN SERV S.R.L. | MATEMIHINVEST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 57.9K | 58.9K | 56.8K | 56.8K | 59.3K |
| Profit | -19.4K | 8.1K | 16.2K | 2.7K | 23.6K |
| Margin | -33,4% | 13,7% | 28,5% | 4,8% | 39,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LUXURY AUTO S.R.L.”.