LUKZOL S.R.L.
Revenue
101K
2024
Profit
-20.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
-20,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LUKZOL S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 101K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #30.278 la cifra de afaceri, #44.268 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LUKZOL S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 101K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -20.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #30.278 la cifra de afaceri, #44.268 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -2.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SZABO MONOLIT BAU SRL | 104K | 2 | Construcții |
| ALESIS CONSTRUCT S.R.L. | 104K | 2 | Construcții |
| CERCELUL FERMECAT S.R.L. | 98.9K | 2 | Construcții |
| GADO PRO BUILT CONSTRUCT S.R.L. | 98.2K | 2 | Construcții |
| M�DY EXPEDITION & CARGUS SRL | 98K | 2 | Construcții |
| COTRO CONSTRUCTII S.R.L. | 105K | 2 | Construcții |
| BRITALCONS S.R.L. | 105K | 2 | Construcții |
| MANCOM SMART S.R.L. | 109K | 2 | Construcții |
| MARKO BULDOCONSTRUCT S.R.L. | 109K | 2 | Construcții |
| KEMYCONS SRL | 109K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -20.2%
- CA / angajat
- 50.7K
- Scor risc (0–100)
- 60
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 101K
- Profit net
- -20.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 101K | -20.5K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LUKZOL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LUKZOL S.R.L.(current)
- Revenue
- 101K
- Employees
- 2
- Profit
- -20.5K
- Rank RO
- #488.390
- SZABO MONOLIT BAU SRL
- Revenue
- 104K
- Employees
- 2
- Profit
- -62.4K
- Rank RO
- #485.520
- ALESIS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.2K
- Rank RO
- #485.443
- CERCELUL FERMECAT S.R.L.
- Revenue
- 98.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -43.8K
- Rank RO
- #491.941
- GADO PRO BUILT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 98.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -29.8K
- Rank RO
- #492.964
- M�DY EXPEDITION & CARGUS SRL
- Revenue
- 98K
- Employees
- 2
- Profit
- -137K
- Rank RO
- #493.172
- COTRO CONSTRUCTII S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 2
- Profit
- -160K
- Rank RO
- #483.606
- BRITALCONS S.R.L.
- Revenue
- 105K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #483.568
- MANCOM SMART S.R.L.
- Revenue
- 109K
- Employees
- 2
- Profit
- -65.7K
- Rank RO
- #479.461
- MARKO BULDOCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 109K
- Employees
- 2
- Profit
- -49K
- Rank RO
- #479.174
- KEMYCONS SRL
- Revenue
- 109K
- Employees
- 2
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #478.640
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LUKZOL S.R.L.(current) | 101K | 2 | -20.5K | #488.390 |
| SZABO MONOLIT BAU SRL | 104K | 2 | -62.4K | #485.520 |
| ALESIS CONSTRUCT S.R.L. | 104K | 2 | -12.2K | #485.443 |
| CERCELUL FERMECAT S.R.L. | 98.9K | 2 | -43.8K | #491.941 |
| GADO PRO BUILT CONSTRUCT S.R.L. | 98.2K | 2 | -29.8K | #492.964 |
| M�DY EXPEDITION & CARGUS SRL | 98K | 2 | -137K | #493.172 |
| COTRO CONSTRUCTII S.R.L. | 105K | 2 | -160K | #483.606 |
| BRITALCONS S.R.L. | 105K | 2 | 3.6K | #483.568 |
| MANCOM SMART S.R.L. | 109K | 2 | -65.7K | #479.461 |
| MARKO BULDOCONSTRUCT S.R.L. | 109K | 2 | -49K | #479.174 |
| KEMYCONS SRL | 109K | 2 | -7K | #478.640 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LUKZOL S.R.L.(you) | SZABO MONOLIT BAU SRL | ALESIS CONSTRUCT S.R.L. | CERCELUL FERMECAT S.R.L. | GADO PRO BUILT CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 101K | 104K | 104K | 98.9K | 98.2K |
| Profit | -20.5K | -62.4K | -12.2K | -43.8K | -29.8K |
| Margin | -20,2% | -60,1% | -11,7% | -44,3% | -30,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LUKZOL S.R.L.”.