LUK COM '96 SRL
Revenue
111K
2024
Profit
-72.8K
2024
Employees
3
2024
Margin
-31,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LUK COM '96 SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 111K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.951 la cifra de afaceri, #27.171 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LUK COM '96 SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 111K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -31.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #11.951 la cifra de afaceri, #27.171 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -1.9× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SMART QUALITY CONSULTING SRL | 237K | 3 | Activități profesionale |
| IMPERIAL AUTO SERVICE SRL | 243K | 3 | Activități profesionale |
| FILOTOPIA S.R.L. | 222K | 3 | Activități profesionale |
| ELVI HA S.R.L. | 217K | 3 | Activități profesionale |
| ZEN'ART S.R.L. | 253K | 3 | Activități profesionale |
| INGINERIE STRUCTURALA S.R.L. | 255K | 3 | Activități profesionale |
| LGI TOPCAD S.R.L. | 259K | 3 | Activități profesionale |
| VELLIS TRAINING CENTER S.R.L. | 210K | 3 | Activități profesionale |
| EURO AVIA - AVIATION PROJECTS MANAGEMENT SRL | 260K | 3 | Activități profesionale |
| PROCARS TEST SYSTEMS S.R.L. | 233K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -31.2%
- CA / angajat
- 77.8K
- Scor risc (0–100)
- 66
- Percentil piață (CA)
- Top 40%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 111K
- Profit net
- -72.8K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 111K | -72.8K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LUK COM '96 SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LUK COM '96 SRL(current)
- Revenue
- 111K
- Employees
- 3
- Profit
- -72.8K
- Rank RO
- #359.693
- SMART QUALITY CONSULTING SRL
- Revenue
- 237K
- Employees
- 3
- Profit
- -68.1K
- Rank RO
- #357.001
- IMPERIAL AUTO SERVICE SRL
- Revenue
- 243K
- Employees
- 3
- Profit
- 18.5K
- Rank RO
- #352.084
- FILOTOPIA S.R.L.
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- -7.1K
- Rank RO
- #368.804
- ELVI HA S.R.L.
- Revenue
- 217K
- Employees
- 3
- Profit
- 37.4K
- Rank RO
- #372.746
- ZEN'ART S.R.L.
- Revenue
- 253K
- Employees
- 3
- Profit
- 14.9K
- Rank RO
- #344.815
- INGINERIE STRUCTURALA S.R.L.
- Revenue
- 255K
- Employees
- 3
- Profit
- -86.4K
- Rank RO
- #342.983
- LGI TOPCAD S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 3
- Profit
- -11.3K
- Rank RO
- #340.096
- VELLIS TRAINING CENTER S.R.L.
- Revenue
- 210K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #378.500
- EURO AVIA - AVIATION PROJECTS MANAGEMENT SRL
- Revenue
- 260K
- Employees
- 3
- Profit
- -421K
- Rank RO
- #339.690
- PROCARS TEST SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 3
- Profit
- 74.5K
- Rank RO
- #359.789
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LUK COM '96 SRL(current) | 111K | 3 | -72.8K | #359.693 |
| SMART QUALITY CONSULTING SRL | 237K | 3 | -68.1K | #357.001 |
| IMPERIAL AUTO SERVICE SRL | 243K | 3 | 18.5K | #352.084 |
| FILOTOPIA S.R.L. | 222K | 3 | -7.1K | #368.804 |
| ELVI HA S.R.L. | 217K | 3 | 37.4K | #372.746 |
| ZEN'ART S.R.L. | 253K | 3 | 14.9K | #344.815 |
| INGINERIE STRUCTURALA S.R.L. | 255K | 3 | -86.4K | #342.983 |
| LGI TOPCAD S.R.L. | 259K | 3 | -11.3K | #340.096 |
| VELLIS TRAINING CENTER S.R.L. | 210K | 3 | 6.4K | #378.500 |
| EURO AVIA - AVIATION PROJECTS MANAGEMENT SRL | 260K | 3 | -421K | #339.690 |
| PROCARS TEST SYSTEMS S.R.L. | 233K | 3 | 74.5K | #359.789 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LUK COM '96 SRL(you) | SMART QUALITY CONSULTING SRL | IMPERIAL AUTO SERVICE SRL | FILOTOPIA S.R.L. | ELVI HA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 111K | 237K | 243K | 222K | 217K |
| Profit | -72.8K | -68.1K | 18.5K | -7.1K | 37.4K |
| Margin | -31,2% | -28,7% | 7,6% | -3,2% | 17,2% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LUK COM '96 SRL”.