LTC LARI LOG SRL
Revenue
9.4M
2024
Profit
107K
2024
Employees
17
2024
Margin
1,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LTC LARI LOG SRL este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 9.4M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #1.590 la cifra de afaceri, #8.234 la profit, #1.756 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LTC LARI LOG SRL este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 9.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #1.590 la cifra de afaceri, #8.234 la profit, #1.756 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 6.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 5.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PERFECT DAVID S.R.L. | 9.3M | 18 | Transport |
| TRANS ILECONS SRL | 9.2M | 18 | Transport |
| IMPEX ANGMAR SRL | 9.4M | 17 | Transport |
| TRUCK AFTAN SRL | 9.4M | 17 | Transport |
| R & R CLOUD ATTLAS SRL | 9.4M | 17 | Transport |
| DELI TRANS SRL | 9.4M | 17 | Transport |
| TRANS PEDRO SRL | 9.5M | 17 | Transport |
| TIESSE TRANS S.R.L. | 9.3M | 17 | Transport |
| DANYCOP TRANS SRL | 9.8M | 17 | Transport |
| DASAR VEST TRANSILVANIA SRL | 9.8M | 17 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MEHEDINTI
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.1%
- CA / angajat
- 554K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 3%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 9.4M
- Profit net
- 107K
- Angajați
- 17
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9.4M | 107K | 17 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LTC LARI LOG SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LTC LARI LOG SRL(current)
- Revenue
- 9.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 107K
- Rank RO
- #27.280
- PERFECT DAVID S.R.L.
- Revenue
- 9.3M
- Employees
- 18
- Profit
- 571K
- Rank RO
- #27.487
- TRANS ILECONS SRL
- Revenue
- 9.2M
- Employees
- 18
- Profit
- 629K
- Rank RO
- #27.926
- IMPEX ANGMAR SRL
- Revenue
- 9.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 949K
- Rank RO
- #27.299
- TRUCK AFTAN SRL
- Revenue
- 9.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 430K
- Rank RO
- #27.314
- R & R CLOUD ATTLAS SRL
- Revenue
- 9.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 750K
- Rank RO
- #27.243
- DELI TRANS SRL
- Revenue
- 9.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 469K
- Rank RO
- #27.236
- TRANS PEDRO SRL
- Revenue
- 9.5M
- Employees
- 17
- Profit
- 280K
- Rank RO
- #27.140
- TIESSE TRANS S.R.L.
- Revenue
- 9.3M
- Employees
- 17
- Profit
- 526K
- Rank RO
- #27.699
- DANYCOP TRANS SRL
- Revenue
- 9.8M
- Employees
- 17
- Profit
- 666K
- Rank RO
- #26.480
- DASAR VEST TRANSILVANIA SRL
- Revenue
- 9.8M
- Employees
- 17
- Profit
- 416K
- Rank RO
- #26.416
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LTC LARI LOG SRL(current) | 9.4M | 17 | 107K | #27.280 |
| PERFECT DAVID S.R.L. | 9.3M | 18 | 571K | #27.487 |
| TRANS ILECONS SRL | 9.2M | 18 | 629K | #27.926 |
| IMPEX ANGMAR SRL | 9.4M | 17 | 949K | #27.299 |
| TRUCK AFTAN SRL | 9.4M | 17 | 430K | #27.314 |
| R & R CLOUD ATTLAS SRL | 9.4M | 17 | 750K | #27.243 |
| DELI TRANS SRL | 9.4M | 17 | 469K | #27.236 |
| TRANS PEDRO SRL | 9.5M | 17 | 280K | #27.140 |
| TIESSE TRANS S.R.L. | 9.3M | 17 | 526K | #27.699 |
| DANYCOP TRANS SRL | 9.8M | 17 | 666K | #26.480 |
| DASAR VEST TRANSILVANIA SRL | 9.8M | 17 | 416K | #26.416 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LTC LARI LOG SRL(you) | PERFECT DAVID S.R.L. | TRANS ILECONS SRL | IMPEX ANGMAR SRL | TRUCK AFTAN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9.4M | 9.3M | 9.2M | 9.4M | 9.4M |
| Profit | 107K | 571K | 629K | 949K | 430K |
| Margin | 1,1% | 6,1% | 6,9% | 10,1% | 4,6% |
| Employees | 17 | 18 | 18 | 17 | 17 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LTC LARI LOG SRL”.