LOYAL VET S.R.L.
Revenue
280K
2024
Profit
-31.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-11,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOYAL VET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 280K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.805 la cifra de afaceri, #3.270 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOYAL VET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 280K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -11.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.805 la cifra de afaceri, #3.270 la profit, #1.952 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -1.3× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DACAR SRL | 286K | 1 | Activități profesionale |
| FITO VETERINARE IMPEX S.R.L. | 291K | 1 | Activități profesionale |
| BORCOS CAB.MED.VET. SRL | 283K | 1 | Activități profesionale |
| SNARY S.R.L. | 298K | 1 | Activități profesionale |
| V&B VETMED SRL | 278K | 1 | Activități profesionale |
| CARLACOS MEDVET S.R.L. | 275K | 1 | Activități profesionale |
| VETWELL MED S.R.L. | 288K | 1 | Activități profesionale |
| REGATUL ANIMALELOR SERVICII VETERINARE SRL | 289K | 1 | Activități profesionale |
| HOMEOVET SRL | 287K | 1 | Activități profesionale |
| DOCTOR CAPITAN CLINICILE DERMATOLOGICE PENTRU ANIMALE S.R.L. | 287K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -11.1%
- CA / angajat
- 288K
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 35%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 280K
- Profit net
- -31.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 280K | -31.8K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOYAL VET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOYAL VET S.R.L.(current)
- Revenue
- 280K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.8K
- Rank RO
- #316.075
- DACAR SRL
- Revenue
- 286K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.8K
- Rank RO
- #318.569
- FITO VETERINARE IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 291K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.4K
- Rank RO
- #313.281
- BORCOS CAB.MED.VET. SRL
- Revenue
- 283K
- Employees
- 1
- Profit
- 172K
- Rank RO
- #320.705
- SNARY S.R.L.
- Revenue
- 298K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.9K
- Rank RO
- #303.113
- V&B VETMED SRL
- Revenue
- 278K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.1K
- Rank RO
- #325.639
- CARLACOS MEDVET S.R.L.
- Revenue
- 275K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.9K
- Rank RO
- #327.589
- VETWELL MED S.R.L.
- Revenue
- 288K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.6K
- Rank RO
- #315.699
- REGATUL ANIMALELOR SERVICII VETERINARE SRL
- Revenue
- 289K
- Employees
- 1
- Profit
- 220K
- Rank RO
- #315.393
- HOMEOVET SRL
- Revenue
- 287K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.6K
- Rank RO
- #316.814
- DOCTOR CAPITAN CLINICILE DERMATOLOGICE PENTRU ANIMALE S.R.L.
- Revenue
- 287K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.7K
- Rank RO
- #316.996
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOYAL VET S.R.L.(current) | 280K | 1 | -31.8K | #316.075 |
| DACAR SRL | 286K | 1 | 15.8K | #318.569 |
| FITO VETERINARE IMPEX S.R.L. | 291K | 1 | 30.4K | #313.281 |
| BORCOS CAB.MED.VET. SRL | 283K | 1 | 172K | #320.705 |
| SNARY S.R.L. | 298K | 1 | 24.9K | #303.113 |
| V&B VETMED SRL | 278K | 1 | 15.1K | #325.639 |
| CARLACOS MEDVET S.R.L. | 275K | 1 | 43.9K | #327.589 |
| VETWELL MED S.R.L. | 288K | 1 | 15.6K | #315.699 |
| REGATUL ANIMALELOR SERVICII VETERINARE SRL | 289K | 1 | 220K | #315.393 |
| HOMEOVET SRL | 287K | 1 | -40.6K | #316.814 |
| DOCTOR CAPITAN CLINICILE DERMATOLOGICE PENTRU ANIMALE S.R.L. | 287K | 1 | 44.7K | #316.996 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOYAL VET S.R.L.(you) | DACAR SRL | FITO VETERINARE IMPEX S.R.L. | BORCOS CAB.MED.VET. SRL | SNARY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 280K | 286K | 291K | 283K | 298K |
| Profit | -31.8K | 15.8K | 30.4K | 172K | 24.9K |
| Margin | -11,1% | 5,5% | 10,5% | 60,9% | 8,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOYAL VET S.R.L.”.