LORCRIS KEBAB S.R.L.
Revenue
143K
2024
Profit
-65.7K
2024
Employees
2
2024
Margin
-45,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LORCRIS KEBAB S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 143K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #15.481 la cifra de afaceri, #27.582 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LORCRIS KEBAB S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 143K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -45.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #15.481 la cifra de afaceri, #27.582 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -6.9× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| JUST BLVCK CORPORATION S.R.L. | 141K | 2 | Alimentație și servicii |
| FITSWEET ALLURE S.R.L. | 152K | 2 | Alimentație și servicii |
| PIZZERIA LA BADIU S.R.L. | 153K | 2 | Alimentație și servicii |
| SEED CONS S.R.L. | 134K | 2 | Alimentație și servicii |
| LA GEAMBA?U PLAY S.R.L. | 132K | 2 | Alimentație și servicii |
| GARLIC GASTRO SRL | 143K | 2 | Alimentație și servicii |
| STREINU SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 143K | 2 | Alimentație și servicii |
| ZSAT S.R.L. | 143K | 2 | Alimentație și servicii |
| ZGUBY&BAGZY SRL | 144K | 2 | Alimentație și servicii |
| DIMANIRO FOOD S.R.L. | 165K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -45.8%
- CA / angajat
- 71.7K
- Scor risc (0–100)
- 73
- Percentil piață (CA)
- Top 49%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 143K
- Profit net
- -65.7K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 143K | -65.7K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LORCRIS KEBAB S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LORCRIS KEBAB S.R.L.(current)
- Revenue
- 143K
- Employees
- 2
- Profit
- -65.7K
- Rank RO
- #440.137
- JUST BLVCK CORPORATION S.R.L.
- Revenue
- 141K
- Employees
- 2
- Profit
- -147K
- Rank RO
- #442.805
- FITSWEET ALLURE S.R.L.
- Revenue
- 152K
- Employees
- 2
- Profit
- -35.9K
- Rank RO
- #431.462
- PIZZERIA LA BADIU S.R.L.
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- -11.5K
- Rank RO
- #430.742
- SEED CONS S.R.L.
- Revenue
- 134K
- Employees
- 2
- Profit
- -50.8K
- Rank RO
- #449.693
- LA GEAMBA?U PLAY S.R.L.
- Revenue
- 132K
- Employees
- 2
- Profit
- -58.1K
- Rank RO
- #451.999
- GARLIC GASTRO SRL
- Revenue
- 143K
- Employees
- 2
- Profit
- -40.6K
- Rank RO
- #440.095
- STREINU SOCIETATE IN NUME COLECTIV
- Revenue
- 143K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.9K
- Rank RO
- #440.195
- ZSAT S.R.L.
- Revenue
- 143K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #440.256
- ZGUBY&BAGZY SRL
- Revenue
- 144K
- Employees
- 2
- Profit
- -67.7K
- Rank RO
- #439.921
- DIMANIRO FOOD S.R.L.
- Revenue
- 165K
- Employees
- 2
- Profit
- -88.3K
- Rank RO
- #418.453
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LORCRIS KEBAB S.R.L.(current) | 143K | 2 | -65.7K | #440.137 |
| JUST BLVCK CORPORATION S.R.L. | 141K | 2 | -147K | #442.805 |
| FITSWEET ALLURE S.R.L. | 152K | 2 | -35.9K | #431.462 |
| PIZZERIA LA BADIU S.R.L. | 153K | 2 | -11.5K | #430.742 |
| SEED CONS S.R.L. | 134K | 2 | -50.8K | #449.693 |
| LA GEAMBA?U PLAY S.R.L. | 132K | 2 | -58.1K | #451.999 |
| GARLIC GASTRO SRL | 143K | 2 | -40.6K | #440.095 |
| STREINU SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 143K | 2 | -16.9K | #440.195 |
| ZSAT S.R.L. | 143K | 2 | 6.4K | #440.256 |
| ZGUBY&BAGZY SRL | 144K | 2 | -67.7K | #439.921 |
| DIMANIRO FOOD S.R.L. | 165K | 2 | -88.3K | #418.453 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LORCRIS KEBAB S.R.L.(you) | JUST BLVCK CORPORATION S.R.L. | FITSWEET ALLURE S.R.L. | PIZZERIA LA BADIU S.R.L. | SEED CONS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 143K | 141K | 152K | 153K | 134K |
| Profit | -65.7K | -147K | -35.9K | -11.5K | -50.8K |
| Margin | -45,8% | -104,3% | -23,6% | -7,6% | -37,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LORCRIS KEBAB S.R.L.”.