LOOPMANIA S.R.L.
Revenue
461K
2024
Profit
310K
2024
Employees
2
2024
Margin
65,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOOPMANIA S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 461K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #9.581 la cifra de afaceri, #8.296 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 65.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOOPMANIA S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 461K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 65.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #9.581 la cifra de afaceri, #8.296 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 4.5× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CODESTREAM SRL | 509K | 2 | IT |
| ALLIUM (BUCURE�TI) S.R.L. | 471K | 2 | IT |
| BERATA SOFTWARE S.R.L. | 471K | 2 | IT |
| NOMAD SW S.R.L. | 471K | 2 | IT |
| ROLSOFTWARE S.R.L. | 472K | 2 | IT |
| MONDOVISION S.R.L. | 470K | 2 | IT |
| KELNET GROUP INTERNATIONAL S.R.L. | 470K | 2 | IT |
| STRATIX S.R.L. | 472K | 2 | IT |
| EUROPE FIVE COM S.R.L. | 472K | 2 | IT |
| PUBLIC CLASS DEVELOPERS S.R.L. | 469K | 2 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 65.9%
- CA / angajat
- 235K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 26%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 461K
- Profit net
- 310K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 461K | 310K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 62)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOOPMANIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOOPMANIA S.R.L.(current)
- Revenue
- 461K
- Employees
- 2
- Profit
- 310K
- Rank RO
- #236.569
- CODESTREAM SRL
- Revenue
- 509K
- Employees
- 2
- Profit
- 393K
- Rank RO
- #226.548
- ALLIUM (BUCURE�TI) S.R.L.
- Revenue
- 471K
- Employees
- 2
- Profit
- -6K
- Rank RO
- #236.567
- BERATA SOFTWARE S.R.L.
- Revenue
- 471K
- Employees
- 2
- Profit
- 130K
- Rank RO
- #236.358
- NOMAD SW S.R.L.
- Revenue
- 471K
- Employees
- 2
- Profit
- 234K
- Rank RO
- #236.353
- ROLSOFTWARE S.R.L.
- Revenue
- 472K
- Employees
- 2
- Profit
- -24.2K
- Rank RO
- #236.324
- MONDOVISION S.R.L.
- Revenue
- 470K
- Employees
- 2
- Profit
- 340K
- Rank RO
- #236.841
- KELNET GROUP INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 470K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #236.842
- STRATIX S.R.L.
- Revenue
- 472K
- Employees
- 2
- Profit
- 285K
- Rank RO
- #236.278
- EUROPE FIVE COM S.R.L.
- Revenue
- 472K
- Employees
- 2
- Profit
- 170K
- Rank RO
- #236.127
- PUBLIC CLASS DEVELOPERS S.R.L.
- Revenue
- 469K
- Employees
- 2
- Profit
- 377K
- Rank RO
- #237.073
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOOPMANIA S.R.L.(current) | 461K | 2 | 310K | #236.569 |
| CODESTREAM SRL | 509K | 2 | 393K | #226.548 |
| ALLIUM (BUCURE�TI) S.R.L. | 471K | 2 | -6K | #236.567 |
| BERATA SOFTWARE S.R.L. | 471K | 2 | 130K | #236.358 |
| NOMAD SW S.R.L. | 471K | 2 | 234K | #236.353 |
| ROLSOFTWARE S.R.L. | 472K | 2 | -24.2K | #236.324 |
| MONDOVISION S.R.L. | 470K | 2 | 340K | #236.841 |
| KELNET GROUP INTERNATIONAL S.R.L. | 470K | 2 | 14.8K | #236.842 |
| STRATIX S.R.L. | 472K | 2 | 285K | #236.278 |
| EUROPE FIVE COM S.R.L. | 472K | 2 | 170K | #236.127 |
| PUBLIC CLASS DEVELOPERS S.R.L. | 469K | 2 | 377K | #237.073 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOOPMANIA S.R.L.(you) | CODESTREAM SRL | ALLIUM (BUCURE�TI) S.R.L. | BERATA SOFTWARE S.R.L. | NOMAD SW S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 461K | 509K | 471K | 471K | 471K |
| Profit | 310K | 393K | -6K | 130K | 234K |
| Margin | 65,9% | 77,3% | -1,3% | 27,5% | 49,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOOPMANIA S.R.L.”.