LOKI GUARD SRL
Revenue
4.6M
2024
Profit
269K
2024
Employees
82
2024
Margin
5,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOKI GUARD SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #325 la cifra de afaceri, #514 la profit, #232 la număr angajați din 2.843 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOKI GUARD SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #325 la cifra de afaceri, #514 la profit, #232 la număr angajați din 2.843 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 80) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 4.7%
- Angajați medie
- 34
Companie vs medie industrie
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 2.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 80) — 2024
Industry size
8.6B
RON revenue
Total companies
2.843
Total employees
95.635
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SPADA D' ARMI S.R.L. | 4.5M | 83 | Activități profesionale |
| CAPITAL GUARD SRL | 4.4M | 83 | Activități profesionale |
| ADK PROTECT & SECURITY S.R.L. | 4.8M | 79 | Activități profesionale |
| IANK SECURITY GUARD SRL | 4.5M | 79 | Activități profesionale |
| FAMILY SECURITY COMPANY S.R.L. | 5M | 83 | Activități profesionale |
| DELTA FORCE I SRL | 4.9M | 80 | Activități profesionale |
| TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL | 4.9M | 78 | Activități profesionale |
| PAZ� �I SERVICII COMUNITARE S.R.L. | 5.1M | 82 | Activități profesionale |
| INSTANT GUARD SRL | 4.6M | 92 | Activități profesionale |
| PHOENIX PROTECT SRL | 5.2M | 81 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRAILA
Industrie (CAEN 80)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.8%
- CA / angajat
- 56.5K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.6M
- Profit net
- 269K
- Angajați
- 82
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.6M | 269K | 82 |
Explore
Industry (CAEN 80)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOKI GUARD SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOKI GUARD SRL(current)
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 82
- Profit
- 269K
- Rank RO
- #49.025
- SPADA D' ARMI S.R.L.
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 83
- Profit
- 157K
- Rank RO
- #50.295
- CAPITAL GUARD SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 83
- Profit
- -206K
- Rank RO
- #50.788
- ADK PROTECT & SECURITY S.R.L.
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 79
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #47.965
- IANK SECURITY GUARD SRL
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 79
- Profit
- 310K
- Rank RO
- #50.078
- FAMILY SECURITY COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 5M
- Employees
- 83
- Profit
- 505K
- Rank RO
- #46.404
- DELTA FORCE I SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 80
- Profit
- 429K
- Rank RO
- #46.837
- TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 78
- Profit
- 597K
- Rank RO
- #47.118
- PAZ� �I SERVICII COMUNITARE S.R.L.
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 82
- Profit
- 255K
- Rank RO
- #45.145
- INSTANT GUARD SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 92
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #49.571
- PHOENIX PROTECT SRL
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 81
- Profit
- 795K
- Rank RO
- #44.536
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOKI GUARD SRL(current) | 4.6M | 82 | 269K | #49.025 |
| SPADA D' ARMI S.R.L. | 4.5M | 83 | 157K | #50.295 |
| CAPITAL GUARD SRL | 4.4M | 83 | -206K | #50.788 |
| ADK PROTECT & SECURITY S.R.L. | 4.8M | 79 | 8K | #47.965 |
| IANK SECURITY GUARD SRL | 4.5M | 79 | 310K | #50.078 |
| FAMILY SECURITY COMPANY S.R.L. | 5M | 83 | 505K | #46.404 |
| DELTA FORCE I SRL | 4.9M | 80 | 429K | #46.837 |
| TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL | 4.9M | 78 | 597K | #47.118 |
| PAZ� �I SERVICII COMUNITARE S.R.L. | 5.1M | 82 | 255K | #45.145 |
| INSTANT GUARD SRL | 4.6M | 92 | 8.9K | #49.571 |
| PHOENIX PROTECT SRL | 5.2M | 81 | 795K | #44.536 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOKI GUARD SRL(you) | SPADA D' ARMI S.R.L. | CAPITAL GUARD SRL | ADK PROTECT & SECURITY S.R.L. | IANK SECURITY GUARD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.6M | 4.5M | 4.4M | 4.8M | 4.5M |
| Profit | 269K | 157K | -206K | 8K | 310K |
| Margin | 5,8% | 3,5% | -4,7% | 0,2% | 6,9% |
| Employees | 82 | 83 | 83 | 79 | 79 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOKI GUARD SRL”.