LOGITEX CONSTANTA SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-6.9K
2024
Employees
0
2024
Margin
-138,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOGITEX CONSTANTA SRL este o companie din sectorul Transport, cu sediul în CONSTANTA (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #4.313 la cifra de afaceri, #4.304 la profit, #3.758 la număr angajați din 5.516 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOGITEX CONSTANTA SRL este o companie din sectorul Transport, cu sediul în CONSTANTA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -138.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #4.313 la cifra de afaceri, #4.304 la profit, #3.758 la număr angajați din 5.516 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 52) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.1M lei
- Marjă medie
- 6.9%
- Angajați medie
- 8
Companie vs medie industrie
Compania este -20.1× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 52) — 2024
Industry size
33.9B
RON revenue
Total companies
5.516
Total employees
42.912
Industry growth
—
YoY
Top companies
- GLOBAL DEFENSE LOGISTICS SRL1.1B
- SCHENKER LOGISTICS ROMANIA S.A.890M
- KUEHNE + NAGEL S.R.L.700M
- CONSTANTA SOUTH CONTAINER TERMINAL SRL620M
- COMPANIA NA�IONAL� "ADMINISTRA�IA PORTURILOR MARITIME" - S.A.CONSTAN�A565M
- GEBRUDER WEISS SRL562M
- TRANSMEC RO SRL559M
- YUSEN LOGISTICS (ROMANIA) S.R.L.470M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LUMA RIVERSEA S.R.L. | 5K | 1 | Transport |
| P.G. NAVIGATION SRL | 5.4K | 1 | Transport |
| ASSISTANCE, SERVICES & KNOWLEDGE S.R.L. | 5K | 1 | Transport |
| AUTOGARA DUMITRU IMPEX SRL | 5K | 1 | Transport |
| DYALY INTERMED S.R.L. | 5K | 1 | Transport |
| LUKA&KASY SPEDITION S.R.L. | 5K | 1 | Transport |
| ADU HOF SRL | 5K | 1 | Transport |
| ARTA CEAIULUI SRL | 5K | 1 | Transport |
| D.I.L. BEST CONSULTING & SERVICES SRL | 5K | 1 | Transport |
| ARCO PREST S.R.L. | 5.1K | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 52)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -138.4%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -6.9K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -6.9K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 52)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOGITEX CONSTANTA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LUMA RIVERSEA S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #681.623
- P.G. NAVIGATION SRL
- Revenue
- 5.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 781 lei
- Rank RO
- #680.193
- ASSISTANCE, SERVICES & KNOWLEDGE S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -58.6K
- Rank RO
- #681.623
- AUTOGARA DUMITRU IMPEX SRL
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #681.623
- DYALY INTERMED S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.2K
- Rank RO
- #681.623
- LUKA&KASY SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #681.521
- ADU HOF SRL
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 370 lei
- Rank RO
- #681.490
- ARTA CEAIULUI SRL
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 620 lei
- Rank RO
- #681.460
- D.I.L. BEST CONSULTING & SERVICES SRL
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -102K
- Rank RO
- #682.402
- ARCO PREST S.R.L.
- Revenue
- 5.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.6K
- Rank RO
- #681.160
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LUMA RIVERSEA S.R.L. | 5K | 1 | 1.5K | #681.623 |
| P.G. NAVIGATION SRL | 5.4K | 1 | 781 lei | #680.193 |
| ASSISTANCE, SERVICES & KNOWLEDGE S.R.L. | 5K | 1 | -58.6K | #681.623 |
| AUTOGARA DUMITRU IMPEX SRL | 5K | 1 | -5.4K | #681.623 |
| DYALY INTERMED S.R.L. | 5K | 1 | -26.2K | #681.623 |
| LUKA&KASY SPEDITION S.R.L. | 5K | 1 | -20.1K | #681.521 |
| ADU HOF SRL | 5K | 1 | 370 lei | #681.490 |
| ARTA CEAIULUI SRL | 5K | 1 | 620 lei | #681.460 |
| D.I.L. BEST CONSULTING & SERVICES SRL | 5K | 1 | -102K | #682.402 |
| ARCO PREST S.R.L. | 5.1K | 1 | -1.6K | #681.160 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOGITEX CONSTANTA SRL(you) | LUMA RIVERSEA S.R.L. | P.G. NAVIGATION SRL | ASSISTANCE, SERVICES & KNOWLEDGE S.R.L. | AUTOGARA DUMITRU IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 5K | 5.4K | 5K | 5K |
| Profit | -6.9K | 1.5K | 781 lei | -58.6K | -5.4K |
| Margin | -138,4% | 30,6% | 14,6% | -1171,9% | -107,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOGITEX CONSTANTA SRL”.