LOGICASSA CONFORT S.R.L.
Revenue
7.3M
2024
Profit
795K
2024
Employees
9
2024
Margin
11,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LOGICASSA CONFORT S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 7.3M lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #306 la cifra de afaceri, #143 la profit, #684 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LOGICASSA CONFORT S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 7.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #306 la cifra de afaceri, #143 la profit, #684 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 16.6× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| INDUSTRIAL LOG GS S.R.L. | 8M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| ROBLEDO S.R.L. | 7.2M | 8 | Lemn și produse din lemn |
| EURODIVIP CONSTRUCT S.R.L. | 7.5M | 8 | Lemn și produse din lemn |
| BRK VAS FOREST SRL | 7M | 8 | Lemn și produse din lemn |
| LECLUYSE INTERNATIONAL S.R.L. | 6.8M | 10 | Lemn și produse din lemn |
| SENIN PRODEXP SRL | 6M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| FAG FOREST SRL | 7.8M | 10 | Lemn și produse din lemn |
| LE WEI DEVELOPMENT S.R.L. | 7.8M | 8 | Lemn și produse din lemn |
| ENERGY TRANS SRL | 6.6M | 10 | Lemn și produse din lemn |
| BODNAR FOREST S.R.L. | 5.8M | 9 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 11.0%
- CA / angajat
- 807K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.3M
- Profit net
- 795K
- Angajați
- 9
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.3M | 795K | 9 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LOGICASSA CONFORT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LOGICASSA CONFORT S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 795K
- Rank RO
- #33.895
- INDUSTRIAL LOG GS S.R.L.
- Revenue
- 8M
- Employees
- 9
- Profit
- 10K
- Rank RO
- #31.202
- ROBLEDO S.R.L.
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 810K
- Rank RO
- #34.148
- EURODIVIP CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 7.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 543K
- Rank RO
- #33.055
- BRK VAS FOREST SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 8
- Profit
- 211K
- Rank RO
- #34.951
- LECLUYSE INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 2.7M
- Rank RO
- #35.663
- SENIN PRODEXP SRL
- Revenue
- 6M
- Employees
- 9
- Profit
- 615K
- Rank RO
- #39.602
- FAG FOREST SRL
- Revenue
- 7.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #31.785
- LE WEI DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 7.8M
- Employees
- 8
- Profit
- -1.6M
- Rank RO
- #32.006
- ENERGY TRANS SRL
- Revenue
- 6.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 95.7K
- Rank RO
- #36.709
- BODNAR FOREST S.R.L.
- Revenue
- 5.8M
- Employees
- 9
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #41.006
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LOGICASSA CONFORT S.R.L.(current) | 7.3M | 9 | 795K | #33.895 |
| INDUSTRIAL LOG GS S.R.L. | 8M | 9 | 10K | #31.202 |
| ROBLEDO S.R.L. | 7.2M | 8 | 810K | #34.148 |
| EURODIVIP CONSTRUCT S.R.L. | 7.5M | 8 | 543K | #33.055 |
| BRK VAS FOREST SRL | 7M | 8 | 211K | #34.951 |
| LECLUYSE INTERNATIONAL S.R.L. | 6.8M | 10 | 2.7M | #35.663 |
| SENIN PRODEXP SRL | 6M | 9 | 615K | #39.602 |
| FAG FOREST SRL | 7.8M | 10 | 1.3M | #31.785 |
| LE WEI DEVELOPMENT S.R.L. | 7.8M | 8 | -1.6M | #32.006 |
| ENERGY TRANS SRL | 6.6M | 10 | 95.7K | #36.709 |
| BODNAR FOREST S.R.L. | 5.8M | 9 | 106K | #41.006 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LOGICASSA CONFORT S.R.L.(you) | INDUSTRIAL LOG GS S.R.L. | ROBLEDO S.R.L. | EURODIVIP CONSTRUCT S.R.L. | BRK VAS FOREST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.3M | 8M | 7.2M | 7.5M | 7M |
| Profit | 795K | 10K | 810K | 543K | 211K |
| Margin | 11,0% | 0,1% | 11,3% | 7,3% | 3,0% |
| Employees | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LOGICASSA CONFORT S.R.L.”.