LIRALEX SRL
Revenue
732K
2024
Profit
-14.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-1,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LIRALEX SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 732K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #7.116 la cifra de afaceri, #24.346 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LIRALEX SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 732K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #7.116 la cifra de afaceri, #24.346 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MNCOM S.R.L. | 755K | 1 | Comerț en-gros |
| MAD GREEN PIM S.R.L. | 755K | 1 | Comerț en-gros |
| VALVIC DETAILING AUTO S.R.L. | 713K | 1 | Comerț en-gros |
| EMAD SERV TLV SRL | 772K | 1 | Comerț en-gros |
| TINO COMPANY S.R.L. | 689K | 1 | Comerț en-gros |
| MAB AUTOMOBILE S.R.L. | 822K | 1 | Comerț en-gros |
| COSFLAMAR VIDEX SRL | 828K | 1 | Comerț en-gros |
| CITY GLAM SRL | 738K | 1 | Comerț en-gros |
| TRANS CAMION GABRIEL S.R.L. | 738K | 1 | Comerț en-gros |
| ROMAC EXPRESS SRL | 737K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.9%
- CA / angajat
- 738K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 20%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 732K
- Profit net
- -14.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 732K | -14.1K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LIRALEX SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LIRALEX SRL(current)
- Revenue
- 732K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.1K
- Rank RO
- #183.668
- MNCOM S.R.L.
- Revenue
- 755K
- Employees
- 1
- Profit
- 140K
- Rank RO
- #181.277
- MAD GREEN PIM S.R.L.
- Revenue
- 755K
- Employees
- 1
- Profit
- 59.2K
- Rank RO
- #181.268
- VALVIC DETAILING AUTO S.R.L.
- Revenue
- 713K
- Employees
- 1
- Profit
- 87.5K
- Rank RO
- #187.375
- EMAD SERV TLV SRL
- Revenue
- 772K
- Employees
- 1
- Profit
- 233K
- Rank RO
- #178.860
- TINO COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 689K
- Employees
- 1
- Profit
- 74.4K
- Rank RO
- #191.016
- MAB AUTOMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 822K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.3K
- Rank RO
- #172.329
- COSFLAMAR VIDEX SRL
- Revenue
- 828K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #171.682
- CITY GLAM SRL
- Revenue
- 738K
- Employees
- 1
- Profit
- 78.9K
- Rank RO
- #183.624
- TRANS CAMION GABRIEL S.R.L.
- Revenue
- 738K
- Employees
- 1
- Profit
- 64.5K
- Rank RO
- #183.751
- ROMAC EXPRESS SRL
- Revenue
- 737K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.5K
- Rank RO
- #183.773
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LIRALEX SRL(current) | 732K | 1 | -14.1K | #183.668 |
| MNCOM S.R.L. | 755K | 1 | 140K | #181.277 |
| MAD GREEN PIM S.R.L. | 755K | 1 | 59.2K | #181.268 |
| VALVIC DETAILING AUTO S.R.L. | 713K | 1 | 87.5K | #187.375 |
| EMAD SERV TLV SRL | 772K | 1 | 233K | #178.860 |
| TINO COMPANY S.R.L. | 689K | 1 | 74.4K | #191.016 |
| MAB AUTOMOBILE S.R.L. | 822K | 1 | -41.3K | #172.329 |
| COSFLAMAR VIDEX SRL | 828K | 1 | 4.2K | #171.682 |
| CITY GLAM SRL | 738K | 1 | 78.9K | #183.624 |
| TRANS CAMION GABRIEL S.R.L. | 738K | 1 | 64.5K | #183.751 |
| ROMAC EXPRESS SRL | 737K | 1 | 17.5K | #183.773 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LIRALEX SRL(you) | MNCOM S.R.L. | MAD GREEN PIM S.R.L. | VALVIC DETAILING AUTO S.R.L. | EMAD SERV TLV SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 732K | 755K | 755K | 713K | 772K |
| Profit | -14.1K | 140K | 59.2K | 87.5K | 233K |
| Margin | -1,9% | 18,6% | 7,8% | 12,3% | 30,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LIRALEX SRL”.