LINE ESA S.R.L.
Revenue
362K
2024
Profit
25.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
4,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LINE ESA S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 362K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #4.613 la cifra de afaceri, #3.946 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LINE ESA S.R.L. este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 362K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #4.613 la cifra de afaceri, #3.946 la profit, #6.390 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| T.R.M. SUPPLEMENTS SRL | 543K | 1 | Industria alimentară |
| PREDA PRODCOM SRL | 533K | 1 | Industria alimentară |
| SOTTOLIO INVEST SRL | 609K | 1 | Industria alimentară |
| ANAS GRILL S.R.L. | 613K | 1 | Industria alimentară |
| BR�NZETURI HOGHILAG IMPEX S.R.L. | 555K | 1 | Industria alimentară |
| PATRI ERIDAR CAKE S.R.L. | 556K | 1 | Industria alimentară |
| NADAMEK SRL | 553K | 1 | Industria alimentară |
| LEGUME-FRUCTE BUCOVINA SA | 553K | 1 | Industria alimentară |
| PINHOLD DIVERT SRL | 553K | 1 | Industria alimentară |
| GREEN HORNET S.R.L. | 552K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.6%
- CA / angajat
- 555K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 24%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 362K
- Profit net
- 25.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 362K | 25.6K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LINE ESA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LINE ESA S.R.L.(current)
- Revenue
- 362K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.6K
- Rank RO
- #216.325
- T.R.M. SUPPLEMENTS SRL
- Revenue
- 543K
- Employees
- 1
- Profit
- -80.6K
- Rank RO
- #219.015
- PREDA PRODCOM SRL
- Revenue
- 533K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.3K
- Rank RO
- #221.123
- SOTTOLIO INVEST SRL
- Revenue
- 609K
- Employees
- 1
- Profit
- 373K
- Rank RO
- #205.340
- ANAS GRILL S.R.L.
- Revenue
- 613K
- Employees
- 1
- Profit
- -58.5K
- Rank RO
- #204.601
- BR�NZETURI HOGHILAG IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 555K
- Employees
- 1
- Profit
- 54.5K
- Rank RO
- #216.326
- PATRI ERIDAR CAKE S.R.L.
- Revenue
- 556K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #216.118
- NADAMEK SRL
- Revenue
- 553K
- Employees
- 1
- Profit
- 329K
- Rank RO
- #216.631
- LEGUME-FRUCTE BUCOVINA SA
- Revenue
- 553K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.9K
- Rank RO
- #216.658
- PINHOLD DIVERT SRL
- Revenue
- 553K
- Employees
- 1
- Profit
- -124K
- Rank RO
- #216.839
- GREEN HORNET S.R.L.
- Revenue
- 552K
- Employees
- 1
- Profit
- 119K
- Rank RO
- #216.904
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LINE ESA S.R.L.(current) | 362K | 1 | 25.6K | #216.325 |
| T.R.M. SUPPLEMENTS SRL | 543K | 1 | -80.6K | #219.015 |
| PREDA PRODCOM SRL | 533K | 1 | 30.3K | #221.123 |
| SOTTOLIO INVEST SRL | 609K | 1 | 373K | #205.340 |
| ANAS GRILL S.R.L. | 613K | 1 | -58.5K | #204.601 |
| BR�NZETURI HOGHILAG IMPEX S.R.L. | 555K | 1 | 54.5K | #216.326 |
| PATRI ERIDAR CAKE S.R.L. | 556K | 1 | 8.8K | #216.118 |
| NADAMEK SRL | 553K | 1 | 329K | #216.631 |
| LEGUME-FRUCTE BUCOVINA SA | 553K | 1 | 9.9K | #216.658 |
| PINHOLD DIVERT SRL | 553K | 1 | -124K | #216.839 |
| GREEN HORNET S.R.L. | 552K | 1 | 119K | #216.904 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LINE ESA S.R.L.(you) | T.R.M. SUPPLEMENTS SRL | PREDA PRODCOM SRL | SOTTOLIO INVEST SRL | ANAS GRILL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 362K | 543K | 533K | 609K | 613K |
| Profit | 25.6K | -80.6K | 30.3K | 373K | -58.5K |
| Margin | 4,6% | -14,9% | 5,7% | 61,3% | -9,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LINE ESA S.R.L.”.