LIMAT BETON SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
0 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LIMAT BETON SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #42.495 la cifra de afaceri, #27.500 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LIMAT BETON SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #42.495 la cifra de afaceri, #27.500 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GYO SARA & LUCAS SRL | 31 lei | 1 | Construcții |
| BUST HOUSE S.R.L. | 29 lei | 1 | Construcții |
| ARIS SISTEM SRL | 32 lei | 1 | Construcții |
| RENISAJE BAUHAUS S.R.L. | 33 lei | 1 | Construcții |
| LCC FUTURE OPPORTUNITY SRL | 27 lei | 1 | Construcții |
| AREA INMOBILIARIA SPAIN INVEST SRL | 30 lei | 1 | Construcții |
| BLOC ACTUAL SERVCONSTRUCT SRL | 30 lei | 1 | Construcții |
| ETHOS HOUSE RESIDENCES S.R.L. | 30 lei | 1 | Construcții |
| GRAFITTI CONSTRUCT SRL | 30 lei | 1 | Construcții |
| REAL ITALIA CONSTRUZIONI SRL | 30 lei | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 80%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LIMAT BETON SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- GYO SARA & LUCAS SRL
- Revenue
- 31 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -12.1K
- Rank RO
- #717.737
- BUST HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 29 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -14.7K
- Rank RO
- #717.871
- ARIS SISTEM SRL
- Revenue
- 32 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -35.7K
- Rank RO
- #717.688
- RENISAJE BAUHAUS S.R.L.
- Revenue
- 33 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -18.4K
- Rank RO
- #717.637
- LCC FUTURE OPPORTUNITY SRL
- Revenue
- 27 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -7 lei
- Rank RO
- #717.992
- AREA INMOBILIARIA SPAIN INVEST SRL
- Revenue
- 30 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #717.785
- BLOC ACTUAL SERVCONSTRUCT SRL
- Revenue
- 30 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 25 lei
- Rank RO
- #717.785
- ETHOS HOUSE RESIDENCES S.R.L.
- Revenue
- 30 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -227K
- Rank RO
- #717.785
- GRAFITTI CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 30 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -90.5K
- Rank RO
- #717.785
- REAL ITALIA CONSTRUZIONI SRL
- Revenue
- 30 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #717.785
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| GYO SARA & LUCAS SRL | 31 lei | 1 | -12.1K | #717.737 |
| BUST HOUSE S.R.L. | 29 lei | 1 | -14.7K | #717.871 |
| ARIS SISTEM SRL | 32 lei | 1 | -35.7K | #717.688 |
| RENISAJE BAUHAUS S.R.L. | 33 lei | 1 | -18.4K | #717.637 |
| LCC FUTURE OPPORTUNITY SRL | 27 lei | 1 | -7 lei | #717.992 |
| AREA INMOBILIARIA SPAIN INVEST SRL | 30 lei | 1 | -121K | #717.785 |
| BLOC ACTUAL SERVCONSTRUCT SRL | 30 lei | 1 | 25 lei | #717.785 |
| ETHOS HOUSE RESIDENCES S.R.L. | 30 lei | 1 | -227K | #717.785 |
| GRAFITTI CONSTRUCT SRL | 30 lei | 1 | -90.5K | #717.785 |
| REAL ITALIA CONSTRUZIONI SRL | 30 lei | 1 | -2.7K | #717.785 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LIMAT BETON SRL(you) | GYO SARA & LUCAS SRL | BUST HOUSE S.R.L. | ARIS SISTEM SRL | RENISAJE BAUHAUS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 31 lei | 29 lei | 32 lei | 33 lei |
| Profit | 0 lei | -12.1K | -14.7K | -35.7K | -18.4K |
| Margin | 0,0% | -38980,6% | -50782,8% | -111575,0% | -55872,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LIMAT BETON SRL”.