LIFTING SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
2.3M
2024
Profit
181K
2024
Employees
—
2024
Margin
7,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LIFTING SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #13.695 la cifra de afaceri, #13.093 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LIFTING SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #13.695 la cifra de afaceri, #13.093 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EMG INVEST HOLDING S.R.L. | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| GELUS DISTRIBUTIE S.R.L. | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| PRO NICHES SRL | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| SMART BOX TRADING S.R.L. | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| SIGMACORP S.R.L. | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| GENESIS MIXER SRL | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| ALMA APROVIZIONARE LIFTURI SI MATERIALE ASCENSOARE SRL | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| EPSM INVESTITII SRL | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| ODRA LICHT S.R.L. | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
| BEST DISTRIBUTIONS PREMIUM S.R.L. | 2.3M | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.3M
- Profit net
- 181K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3M | 181K | — |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LIFTING SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LIFTING SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 0
- Profit
- 181K
- Rank RO
- #86.102
- EMG INVEST HOLDING S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9M
- Rank RO
- #86.000
- GELUS DISTRIBUTIE S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #85.989
- PRO NICHES SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 906K
- Rank RO
- #85.986
- SMART BOX TRADING S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 167K
- Rank RO
- #86.240
- SIGMACORP S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 2.1M
- Rank RO
- #85.975
- GENESIS MIXER SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 712K
- Rank RO
- #85.952
- ALMA APROVIZIONARE LIFTURI SI MATERIALE ASCENSOARE SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 261K
- Rank RO
- #85.766
- EPSM INVESTITII SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 203K
- Rank RO
- #86.462
- ODRA LICHT S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 127K
- Rank RO
- #86.531
- BEST DISTRIBUTIONS PREMIUM S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 714K
- Rank RO
- #86.588
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LIFTING SOLUTIONS S.R.L.(current) | 2.3M | 0 | 181K | #86.102 |
| EMG INVEST HOLDING S.R.L. | 2.3M | 1 | 1.9M | #86.000 |
| GELUS DISTRIBUTIE S.R.L. | 2.3M | 1 | -23.8K | #85.989 |
| PRO NICHES SRL | 2.3M | 1 | 906K | #85.986 |
| SMART BOX TRADING S.R.L. | 2.3M | 1 | 167K | #86.240 |
| SIGMACORP S.R.L. | 2.3M | 1 | 2.1M | #85.975 |
| GENESIS MIXER SRL | 2.3M | 1 | 712K | #85.952 |
| ALMA APROVIZIONARE LIFTURI SI MATERIALE ASCENSOARE SRL | 2.3M | 1 | 261K | #85.766 |
| EPSM INVESTITII SRL | 2.3M | 1 | 203K | #86.462 |
| ODRA LICHT S.R.L. | 2.3M | 1 | 127K | #86.531 |
| BEST DISTRIBUTIONS PREMIUM S.R.L. | 2.3M | 1 | 714K | #86.588 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LIFTING SOLUTIONS S.R.L.(you) | EMG INVEST HOLDING S.R.L. | GELUS DISTRIBUTIE S.R.L. | PRO NICHES SRL | SMART BOX TRADING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.3M | 2.3M | 2.3M | 2.3M | 2.3M |
| Profit | 181K | 1.9M | -23.8K | 906K | 167K |
| Margin | 7,9% | 82,4% | -1,0% | 39,6% | 7,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LIFTING SOLUTIONS S.R.L.”.