Revenue

579K

2024

Profit

317 lei

2024

Employees

5

2024

Margin

0,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

LEUCE IMPEX SRL este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 579K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #26.519 la cifra de afaceri, #60.964 la profit, #9.846 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
LEUCE IMPEX SRL este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 579K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Poziție în industrie
În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #26.519 la cifra de afaceri, #60.964 la profit, #9.846 la număr angajați din 130.296 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#26.519 din 130.296 companii

Top 20.4%

Vezi clasamentul

După profit

#60.964 din 130.296 companii

Top 46.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#9.846 din 130.296 companii

Top 7.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
3M lei
Marjă medie
3.7%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri579K lei vs medie industrie 3M lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit0.0% vs medie industrie 3.7%

Compania este 0.0× față de media industriei

Angajați5 vs medie industrie 3

Compania este 1.6× față de media industriei

Industry intelligence

Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024

Industry size

389B

RON revenue

Total companies

130.296

Total employees

418.868

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
FLOWER LOVE BETTINA S.R.L.728K5Comerț cu amănuntul
LIN SI DAI S.R.L.704K5Comerț cu amănuntul
ROZAMARIA COM SRL757K5Comerț cu amănuntul
TREIYE SRL681K5Comerț cu amănuntul
EVEDIA SRL777K5Comerț cu amănuntul
BEL CATINCA SRL825K5Comerț cu amănuntul
POP YMP BUSINESS SOLUTION SRL726K5Comerț cu amănuntul
INTERCOM SERVICE SRL726K5Comerț cu amănuntul
SALON DE BL�NURI M & K S.R.L.728K5Comerț cu amănuntul
EDIAN CADEAU S.R.L.631K5Comerț cu amănuntul

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
0.0%
CA / angajat
145K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 21%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    579K
    Profit net
    317 lei
    Angajați
    5

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la LEUCE IMPEX SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricLEUCE IMPEX SRL(you)FLOWER LOVE BETTINA S.R.L.LIN SI DAI S.R.L.ROZAMARIA COM SRLTREIYE SRL
Revenue
579K
728K
704K
757K
681K
Profit
317 lei
27.3K
-190K
-39.5K
-339K
Margin
0,0%
3,8%
-27,0%
-5,2%
-49,7%
Employees
5
5
5
5
5
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “LEUCE IMPEX SRL”.