LENJERIA BUNICII S.R.L.
Revenue
12.2K
2024
Profit
-59 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-0,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LENJERIA BUNICII S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 12.2K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.487 la cifra de afaceri, #1.296 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LENJERIA BUNICII S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 12.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.487 la cifra de afaceri, #1.296 la profit, #1.332 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAMALIA NATURAL CONCEPT S.R.L. | 12.7K | 1 | Fabricare produse textile |
| PREFER LUCRUL MANUAL S.R.L. | 11.4K | 1 | Fabricare produse textile |
| POSTCARD SRL | 13.8K | 1 | Fabricare produse textile |
| TIGERTEX SRL | 12.2K | 1 | Fabricare produse textile |
| GEIO SMILES SRL | 14.2K | 1 | Fabricare produse textile |
| IULYO MODERN SRL | 12.1K | 1 | Fabricare produse textile |
| MV URBAN INDUSTRIES S.R.L. | 12.4K | 1 | Fabricare produse textile |
| BIROTICA S.R.L. | 12.1K | 1 | Fabricare produse textile |
| MCREATIV BRODART S.R.L. | 12.1K | 1 | Fabricare produse textile |
| VENTIMIA SRL | 12.4K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.5%
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 12.2K
- Profit net
- -59 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12.2K | -59 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LENJERIA BUNICII S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LENJERIA BUNICII S.R.L.(current)
- Revenue
- 12.2K
- Employees
- 0
- Profit
- -59 lei
- Rank RO
- #654.994
- MAMALIA NATURAL CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 12.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #653.432
- PREFER LUCRUL MANUAL S.R.L.
- Revenue
- 11.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.9K
- Rank RO
- #657.708
- POSTCARD SRL
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.3K
- Rank RO
- #650.276
- TIGERTEX SRL
- Revenue
- 12.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -48.9K
- Rank RO
- #655.078
- GEIO SMILES SRL
- Revenue
- 14.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.7K
- Rank RO
- #649.093
- IULYO MODERN SRL
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.7K
- Rank RO
- #655.429
- MV URBAN INDUSTRIES S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.5K
- Rank RO
- #654.513
- BIROTICA S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 687 lei
- Rank RO
- #655.526
- MCREATIV BRODART S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #655.555
- VENTIMIA SRL
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 126 lei
- Rank RO
- #654.413
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LENJERIA BUNICII S.R.L.(current) | 12.2K | 0 | -59 lei | #654.994 |
| MAMALIA NATURAL CONCEPT S.R.L. | 12.7K | 1 | -7.2K | #653.432 |
| PREFER LUCRUL MANUAL S.R.L. | 11.4K | 1 | -2.9K | #657.708 |
| POSTCARD SRL | 13.8K | 1 | -11.3K | #650.276 |
| TIGERTEX SRL | 12.2K | 1 | -48.9K | #655.078 |
| GEIO SMILES SRL | 14.2K | 1 | -9.7K | #649.093 |
| IULYO MODERN SRL | 12.1K | 1 | -8.7K | #655.429 |
| MV URBAN INDUSTRIES S.R.L. | 12.4K | 1 | -14.5K | #654.513 |
| BIROTICA S.R.L. | 12.1K | 1 | 687 lei | #655.526 |
| MCREATIV BRODART S.R.L. | 12.1K | 1 | -1.7K | #655.555 |
| VENTIMIA SRL | 12.4K | 1 | 126 lei | #654.413 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LENJERIA BUNICII S.R.L.(you) | MAMALIA NATURAL CONCEPT S.R.L. | PREFER LUCRUL MANUAL S.R.L. | POSTCARD SRL | TIGERTEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 12.2K | 12.7K | 11.4K | 13.8K | 12.2K |
| Profit | -59 lei | -7.2K | -2.9K | -11.3K | -48.9K |
| Margin | -0,5% | -56,8% | -25,7% | -82,0% | -400,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LENJERIA BUNICII S.R.L.”.