LENA LUX SRL
Revenue
42K
2024
Profit
-27K
2024
Employees
1
2024
Margin
-64,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LENA LUX SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 42K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.422 la cifra de afaceri, #24.848 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LENA LUX SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 42K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -64.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.422 la cifra de afaceri, #24.848 la profit, #12.052 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -9.6× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LID LIDD S.R.L. | 42.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| GOODVIBE FHA S.R.L. | 42.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| BIANCO RESIDENCE S.R.L. | 42.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| BRAMSSO S.R.L. | 42.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| MIRAKO-L SALON BUCOVINA S.R.L. | 43.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| COFETARIE NORDIC SRL | 40.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| LUCDANIMAR EMPIRE SRL | 43.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| JENNIFERMAN S.R.L. | 40.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| BATCA URSULUI S.R.L. | 43.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| AMARINOS IMPEX SRL | 44K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -64.1%
- CA / angajat
- 42K
- Scor risc (0–100)
- 82
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 42K
- Profit net
- -27K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 42K | -27K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LENA LUX SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LENA LUX SRL(current)
- Revenue
- 42K
- Employees
- 1
- Profit
- -27K
- Rank RO
- #582.900
- LID LIDD S.R.L.
- Revenue
- 42.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #582.578
- GOODVIBE FHA S.R.L.
- Revenue
- 42.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.3K
- Rank RO
- #582.335
- BIANCO RESIDENCE S.R.L.
- Revenue
- 42.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -80.5K
- Rank RO
- #581.619
- BRAMSSO S.R.L.
- Revenue
- 42.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #581.303
- MIRAKO-L SALON BUCOVINA S.R.L.
- Revenue
- 43.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.7K
- Rank RO
- #580.775
- COFETARIE NORDIC SRL
- Revenue
- 40.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.5K
- Rank RO
- #585.466
- LUCDANIMAR EMPIRE SRL
- Revenue
- 43.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #579.786
- JENNIFERMAN S.R.L.
- Revenue
- 40.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.3K
- Rank RO
- #586.388
- BATCA URSULUI S.R.L.
- Revenue
- 43.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.4K
- Rank RO
- #579.583
- AMARINOS IMPEX SRL
- Revenue
- 44K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #579.371
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LENA LUX SRL(current) | 42K | 1 | -27K | #582.900 |
| LID LIDD S.R.L. | 42.2K | 1 | 1.3K | #582.578 |
| GOODVIBE FHA S.R.L. | 42.4K | 1 | -11.3K | #582.335 |
| BIANCO RESIDENCE S.R.L. | 42.7K | 1 | -80.5K | #581.619 |
| BRAMSSO S.R.L. | 42.9K | 1 | 2.3K | #581.303 |
| MIRAKO-L SALON BUCOVINA S.R.L. | 43.2K | 1 | -45.7K | #580.775 |
| COFETARIE NORDIC SRL | 40.8K | 1 | 30.5K | #585.466 |
| LUCDANIMAR EMPIRE SRL | 43.7K | 1 | 3K | #579.786 |
| JENNIFERMAN S.R.L. | 40.3K | 1 | 21.3K | #586.388 |
| BATCA URSULUI S.R.L. | 43.9K | 1 | 14.4K | #579.583 |
| AMARINOS IMPEX SRL | 44K | 1 | 4.7K | #579.371 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LENA LUX SRL(you) | LID LIDD S.R.L. | GOODVIBE FHA S.R.L. | BIANCO RESIDENCE S.R.L. | BRAMSSO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 42K | 42.2K | 42.4K | 42.7K | 42.9K |
| Profit | -27K | 1.3K | -11.3K | -80.5K | 2.3K |
| Margin | -64,1% | 3,0% | -26,8% | -188,5% | 5,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LENA LUX SRL”.