LEMNMOB S.R.L.
Revenue
48.5K
2024
Profit
6.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
12,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LEMNMOB S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 48.5K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #3.839 la cifra de afaceri, #2.317 la profit, #4.184 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LEMNMOB S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 48.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #3.839 la cifra de afaceri, #2.317 la profit, #4.184 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 19.0× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STN MAR FOREST S.R.L. | 47.7K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TRANSIMPEX SRL | 47.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| KIZOV ENTERPRISE S.R.L. | 52.2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| CAP CALINESTI S.R.L. | 43.8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| APICOLIS BOX S.R.L. | 48.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| WORKING ANTS S.R.L. | 48.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| PROACTIV BONZI S.R.L. | 48.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| CSA FOREST SORISOR S.R.L. | 42.1K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ANDY BRICHETE ECO-SYM S.R.L. | 48.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| PROD.IMPEX V.B. S.R.L. | 48.2K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 12.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 48.5K
- Profit net
- 6.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 48.5K | 6.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LEMNMOB S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LEMNMOB S.R.L.(current)
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 0
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #570.614
- STN MAR FOREST S.R.L.
- Revenue
- 47.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.5K
- Rank RO
- #572.281
- TRANSIMPEX SRL
- Revenue
- 47.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #572.988
- KIZOV ENTERPRISE S.R.L.
- Revenue
- 52.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.1K
- Rank RO
- #563.683
- CAP CALINESTI S.R.L.
- Revenue
- 43.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.7K
- Rank RO
- #579.593
- APICOLIS BOX S.R.L.
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.8K
- Rank RO
- #570.573
- WORKING ANTS S.R.L.
- Revenue
- 48.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.2K
- Rank RO
- #570.436
- PROACTIV BONZI S.R.L.
- Revenue
- 48.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #570.853
- CSA FOREST SORISOR S.R.L.
- Revenue
- 42.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -38.9K
- Rank RO
- #582.860
- ANDY BRICHETE ECO-SYM S.R.L.
- Revenue
- 48.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #571.062
- PROD.IMPEX V.B. S.R.L.
- Revenue
- 48.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -95 lei
- Rank RO
- #571.221
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LEMNMOB S.R.L.(current) | 48.5K | 0 | 6.1K | #570.614 |
| STN MAR FOREST S.R.L. | 47.7K | 1 | 41.5K | #572.281 |
| TRANSIMPEX SRL | 47.3K | 1 | -2.5K | #572.988 |
| KIZOV ENTERPRISE S.R.L. | 52.2K | 1 | 37.1K | #563.683 |
| CAP CALINESTI S.R.L. | 43.8K | 1 | -22.7K | #579.593 |
| APICOLIS BOX S.R.L. | 48.5K | 1 | -8.8K | #570.573 |
| WORKING ANTS S.R.L. | 48.6K | 1 | -4.2K | #570.436 |
| PROACTIV BONZI S.R.L. | 48.4K | 1 | -11.1K | #570.853 |
| CSA FOREST SORISOR S.R.L. | 42.1K | 1 | -38.9K | #582.860 |
| ANDY BRICHETE ECO-SYM S.R.L. | 48.3K | 1 | 2K | #571.062 |
| PROD.IMPEX V.B. S.R.L. | 48.2K | 1 | -95 lei | #571.221 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LEMNMOB S.R.L.(you) | STN MAR FOREST S.R.L. | TRANSIMPEX SRL | KIZOV ENTERPRISE S.R.L. | CAP CALINESTI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 48.5K | 47.7K | 47.3K | 52.2K | 43.8K |
| Profit | 6.1K | 41.5K | -2.5K | 37.1K | -22.7K |
| Margin | 12,6% | 87,0% | -5,3% | 71,0% | -51,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LEMNMOB S.R.L.”.