LEMN FLORSERV S.R.L.
Revenue
11.3K
2024
Profit
8.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
78,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LEMN FLORSERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 11.3K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.491 la cifra de afaceri, #2.153 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 78.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LEMN FLORSERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 11.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 78.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.491 la cifra de afaceri, #2.153 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 119.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NOVODAIA COMPANY S.R.L. | 10.9K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| LUU BIO PELLETS S.R.L. | 10.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| FADORA PROD S.R.L. | 11.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MOZAICWORK DESIGN SRL | 11.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| APILAUMAR S.R.L. | 11.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| BOYKA WOOD S.R.L. | 11.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| KARL CONSTRUCT S.R.L. | 11.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ROFOREST SRL | 13.1K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| DARIA & DARIUS FOREST S.R.L. | 11.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ECO BRICK LINE SRL | 11.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 78.6%
- CA / angajat
- 11.3K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 11.3K
- Profit net
- 8.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 11.3K | 8.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LEMN FLORSERV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LEMN FLORSERV S.R.L.(current)
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #657.902
- NOVODAIA COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 10.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.5K
- Rank RO
- #659.363
- LUU BIO PELLETS S.R.L.
- Revenue
- 10.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.4K
- Rank RO
- #660.711
- FADORA PROD S.R.L.
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -827 lei
- Rank RO
- #657.902
- MOZAICWORK DESIGN SRL
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #657.902
- APILAUMAR S.R.L.
- Revenue
- 11.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -112K
- Rank RO
- #657.815
- BOYKA WOOD S.R.L.
- Revenue
- 11.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #657.810
- KARL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #658.053
- ROFOREST SRL
- Revenue
- 13.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -14K
- Rank RO
- #652.244
- DARIA & DARIUS FOREST S.R.L.
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #658.143
- ECO BRICK LINE SRL
- Revenue
- 11.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -330 lei
- Rank RO
- #658.157
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LEMN FLORSERV S.R.L.(current) | 11.3K | 1 | 8.9K | #657.902 |
| NOVODAIA COMPANY S.R.L. | 10.9K | 1 | -11.5K | #659.363 |
| LUU BIO PELLETS S.R.L. | 10.5K | 1 | -28.4K | #660.711 |
| FADORA PROD S.R.L. | 11.3K | 1 | -827 lei | #657.902 |
| MOZAICWORK DESIGN SRL | 11.3K | 1 | -12.9K | #657.902 |
| APILAUMAR S.R.L. | 11.4K | 1 | -112K | #657.815 |
| BOYKA WOOD S.R.L. | 11.4K | 1 | -1.7K | #657.810 |
| KARL CONSTRUCT S.R.L. | 11.3K | 1 | 2.4K | #658.053 |
| ROFOREST SRL | 13.1K | 1 | -14K | #652.244 |
| DARIA & DARIUS FOREST S.R.L. | 11.3K | 1 | 6K | #658.143 |
| ECO BRICK LINE SRL | 11.3K | 1 | -330 lei | #658.157 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LEMN FLORSERV S.R.L.(you) | NOVODAIA COMPANY S.R.L. | LUU BIO PELLETS S.R.L. | FADORA PROD S.R.L. | MOZAICWORK DESIGN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 11.3K | 10.9K | 10.5K | 11.3K | 11.3K |
| Profit | 8.9K | -11.5K | -28.4K | -827 lei | -12.9K |
| Margin | 78,6% | -104,9% | -270,7% | -7,3% | -113,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LEMN FLORSERV S.R.L.”.