LEFRALVIL S.R.L.
Revenue
6.9M
2024
Profit
265K
2024
Employees
6
2024
Margin
3,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LEFRALVIL S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 6.9M lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #3.839 la cifra de afaceri, #7.263 la profit, #7.995 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LEFRALVIL S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 6.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #3.839 la cifra de afaceri, #7.263 la profit, #7.995 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 2.3× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BDM ADIRAL S.R.L. | 6.9M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| RIO PANEL S.R.L. | 6.9M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| CONCEPT CASARA SRL | 7M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| GAS OIL CONSULTING SRL | 7M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| CONSTRUCT-PHOENIX SRL | 7M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| KOCUREK CONSTRUCT SRL | 6.8M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| LUCAFARM SRL | 7M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| BIOSTEC CLINILAB SRL | 7M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| NAZZURO HORECA SRL | 6.8M | 6 | Comerț cu amănuntul |
| FOFY SHOP S.R.L. | 6.8M | 6 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.8%
- CA / angajat
- 1.2M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6.9M
- Profit net
- 265K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6.9M | 265K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LEFRALVIL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LEFRALVIL S.R.L.(current)
- Revenue
- 6.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 265K
- Rank RO
- #35.274
- BDM ADIRAL S.R.L.
- Revenue
- 6.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 767K
- Rank RO
- #35.241
- RIO PANEL S.R.L.
- Revenue
- 6.9M
- Employees
- 6
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #35.378
- CONCEPT CASARA SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 6
- Profit
- 386K
- Rank RO
- #35.125
- GAS OIL CONSULTING SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 6
- Profit
- 182K
- Rank RO
- #35.067
- CONSTRUCT-PHOENIX SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 6
- Profit
- 440K
- Rank RO
- #34.995
- KOCUREK CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 713K
- Rank RO
- #35.635
- LUCAFARM SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 6
- Profit
- 421K
- Rank RO
- #34.926
- BIOSTEC CLINILAB SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 6
- Profit
- 917K
- Rank RO
- #34.844
- NAZZURO HORECA SRL
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 414K
- Rank RO
- #35.783
- FOFY SHOP S.R.L.
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 396K
- Rank RO
- #35.908
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LEFRALVIL S.R.L.(current) | 6.9M | 6 | 265K | #35.274 |
| BDM ADIRAL S.R.L. | 6.9M | 6 | 767K | #35.241 |
| RIO PANEL S.R.L. | 6.9M | 6 | 1M | #35.378 |
| CONCEPT CASARA SRL | 7M | 6 | 386K | #35.125 |
| GAS OIL CONSULTING SRL | 7M | 6 | 182K | #35.067 |
| CONSTRUCT-PHOENIX SRL | 7M | 6 | 440K | #34.995 |
| KOCUREK CONSTRUCT SRL | 6.8M | 6 | 713K | #35.635 |
| LUCAFARM SRL | 7M | 6 | 421K | #34.926 |
| BIOSTEC CLINILAB SRL | 7M | 6 | 917K | #34.844 |
| NAZZURO HORECA SRL | 6.8M | 6 | 414K | #35.783 |
| FOFY SHOP S.R.L. | 6.8M | 6 | 396K | #35.908 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LEFRALVIL S.R.L.(you) | BDM ADIRAL S.R.L. | RIO PANEL S.R.L. | CONCEPT CASARA SRL | GAS OIL CONSULTING SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6.9M | 6.9M | 6.9M | 7M | 7M |
| Profit | 265K | 767K | 1M | 386K | 182K |
| Margin | 3,8% | 11,1% | 14,7% | 5,5% | 2,6% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LEFRALVIL S.R.L.”.