LEADAV BELLISSIMA S.R.L.
Revenue
65.1K
2024
Profit
-49.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
-76,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LEADAV BELLISSIMA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 65.1K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #18.316 la cifra de afaceri, #26.802 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LEADAV BELLISSIMA S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 65.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -76.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #18.316 la cifra de afaceri, #26.802 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -11.5× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BERPAU BUSINESS S.R.L. | 59.4K | 2 | Alimentație și servicii |
| MISAUR RO�U SRL | 65.1K | 2 | Alimentație și servicii |
| ONUR SI DENIZ S.R.L. | 64.8K | 2 | Alimentație și servicii |
| VIOLETA COMAN BET S.R.L. | 65.4K | 2 | Alimentație și servicii |
| GASTROSISTEM FOOD PLUS S.R.L. | 65.5K | 2 | Alimentație și servicii |
| Firma (CUI 50415853) | 65.5K | 2 | Alimentație și servicii |
| GIO PLAY STAR S.R.L. | 65.5K | 2 | Alimentație și servicii |
| VALEDRINO SRL | 65.9K | 2 | Alimentație și servicii |
| LEX GROUP L&A S.R.L. | 63.9K | 2 | Alimentație și servicii |
| DOWNTOWN TOP KM5 S.R.L. | 66.4K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -76.2%
- CA / angajat
- 32.6K
- Scor risc (0–100)
- 88
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 65.1K
- Profit net
- -49.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 65.1K | -49.6K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LEADAV BELLISSIMA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LEADAV BELLISSIMA S.R.L.(current)
- Revenue
- 65.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -49.6K
- Rank RO
- #541.321
- BERPAU BUSINESS S.R.L.
- Revenue
- 59.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -12K
- Rank RO
- #551.371
- MISAUR RO�U SRL
- Revenue
- 65.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -47.9K
- Rank RO
- #541.372
- ONUR SI DENIZ S.R.L.
- Revenue
- 64.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -83.3K
- Rank RO
- #541.796
- VIOLETA COMAN BET S.R.L.
- Revenue
- 65.4K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.6K
- Rank RO
- #540.808
- GASTROSISTEM FOOD PLUS S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -105K
- Rank RO
- #540.700
- Firma (CUI 50415853)
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -17.9K
- Rank RO
- #540.656
- GIO PLAY STAR S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -49.9K
- Rank RO
- #540.623
- VALEDRINO SRL
- Revenue
- 65.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -30.8K
- Rank RO
- #539.976
- LEX GROUP L&A S.R.L.
- Revenue
- 63.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -124K
- Rank RO
- #543.284
- DOWNTOWN TOP KM5 S.R.L.
- Revenue
- 66.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -107K
- Rank RO
- #539.235
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LEADAV BELLISSIMA S.R.L.(current) | 65.1K | 2 | -49.6K | #541.321 |
| BERPAU BUSINESS S.R.L. | 59.4K | 2 | -12K | #551.371 |
| MISAUR RO�U SRL | 65.1K | 2 | -47.9K | #541.372 |
| ONUR SI DENIZ S.R.L. | 64.8K | 2 | -83.3K | #541.796 |
| VIOLETA COMAN BET S.R.L. | 65.4K | 2 | 10.6K | #540.808 |
| GASTROSISTEM FOOD PLUS S.R.L. | 65.5K | 2 | -105K | #540.700 |
| Firma (CUI 50415853) | 65.5K | 2 | -17.9K | #540.656 |
| GIO PLAY STAR S.R.L. | 65.5K | 2 | -49.9K | #540.623 |
| VALEDRINO SRL | 65.9K | 2 | -30.8K | #539.976 |
| LEX GROUP L&A S.R.L. | 63.9K | 2 | -124K | #543.284 |
| DOWNTOWN TOP KM5 S.R.L. | 66.4K | 2 | -107K | #539.235 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LEADAV BELLISSIMA S.R.L.(you) | BERPAU BUSINESS S.R.L. | MISAUR RO�U SRL | ONUR SI DENIZ S.R.L. | VIOLETA COMAN BET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 65.1K | 59.4K | 65.1K | 64.8K | 65.4K |
| Profit | -49.6K | -12K | -47.9K | -83.3K | 10.6K |
| Margin | -76,2% | -20,3% | -73,5% | -128,5% | 16,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LEADAV BELLISSIMA S.R.L.”.