LE MANS 240 PROD S.R.L.
Revenue
180K
2024
Profit
-62.7K
2024
Employees
3
2024
Margin
-34,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LE MANS 240 PROD S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 180K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.865 la cifra de afaceri, #49.430 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LE MANS 240 PROD S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 180K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -34.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.865 la cifra de afaceri, #49.430 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -3.5× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| C�T� MODERN CONSTRUCT S.R.L. | 168K | 3 | Construcții |
| GEZA DESIGN S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| ADAN SARKOZI S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| CONSMASTER WORD 2021 S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| NAGY FA�AD� S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| HELEAND BUILDING S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| INDREI CONSTRUCT S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| STOICA CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | 180K | 3 | Construcții |
| LACUSTEANU CONSTRUCT S.R.L. | 181K | 3 | Construcții |
| CADASTRU ORADEA SRL | 179K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ IALOMITA
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -34.8%
- CA / angajat
- 60K
- Scor risc (0–100)
- 67
- Percentil piață (CA)
- Top 45%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 180K
- Profit net
- -62.7K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 180K | -62.7K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LE MANS 240 PROD S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LE MANS 240 PROD S.R.L.(current)
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -62.7K
- Rank RO
- #404.666
- C�T� MODERN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 168K
- Employees
- 3
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #415.916
- GEZA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -5.9K
- Rank RO
- #404.701
- ADAN SARKOZI S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #404.794
- CONSMASTER WORD 2021 S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -28.4K
- Rank RO
- #404.587
- NAGY FA�AD� S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -11.4K
- Rank RO
- #404.903
- HELEAND BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -73.3K
- Rank RO
- #404.394
- INDREI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #404.999
- STOICA CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 3
- Profit
- -9K
- Rank RO
- #404.999
- LACUSTEANU CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 181K
- Employees
- 3
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #404.273
- CADASTRU ORADEA SRL
- Revenue
- 179K
- Employees
- 3
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #405.250
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LE MANS 240 PROD S.R.L.(current) | 180K | 3 | -62.7K | #404.666 |
| C�T� MODERN CONSTRUCT S.R.L. | 168K | 3 | -4.4K | #415.916 |
| GEZA DESIGN S.R.L. | 180K | 3 | -5.9K | #404.701 |
| ADAN SARKOZI S.R.L. | 180K | 3 | 3.6K | #404.794 |
| CONSMASTER WORD 2021 S.R.L. | 180K | 3 | -28.4K | #404.587 |
| NAGY FA�AD� S.R.L. | 180K | 3 | -11.4K | #404.903 |
| HELEAND BUILDING S.R.L. | 180K | 3 | -73.3K | #404.394 |
| INDREI CONSTRUCT S.R.L. | 180K | 3 | -8.9K | #404.999 |
| STOICA CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | 180K | 3 | -9K | #404.999 |
| LACUSTEANU CONSTRUCT S.R.L. | 181K | 3 | 7K | #404.273 |
| CADASTRU ORADEA SRL | 179K | 3 | 2.6K | #405.250 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LE MANS 240 PROD S.R.L.(you) | C�T� MODERN CONSTRUCT S.R.L. | GEZA DESIGN S.R.L. | ADAN SARKOZI S.R.L. | CONSMASTER WORD 2021 S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 180K | 168K | 180K | 180K | 180K |
| Profit | -62.7K | -4.4K | -5.9K | 3.6K | -28.4K |
| Margin | -34,8% | -2,6% | -3,3% | 2,0% | -15,8% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LE MANS 240 PROD S.R.L.”.