LE GRANAGLIE SRL
Revenue
41.5K
2024
Profit
10 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LE GRANAGLIE SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 41.5K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #13.943 la cifra de afaceri, #11.618 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LE GRANAGLIE SRL este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 41.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #13.943 la cifra de afaceri, #11.618 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RYCAGRO S.R.L. | 66.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| IRINEI SRL | 69.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DUMITRA?CU OVIDIU 2018 S.R.L. | 65.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MIT CRIM SRL | 64.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RIALMA SRL | 72.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GALINA-CARM COM SRL | 73.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO EMERY SRL | 62K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TEOMARTEO CONSULTING S.R.L. | 61.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DENTNAT AGRICOL ROBY S.R.L. | 76.8K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROBIO RASNIC SRL | 76.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- CA / angajat
- 68.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 41.5K
- Profit net
- 10 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 41.5K | 10 lei | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LE GRANAGLIE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LE GRANAGLIE SRL(current)
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10 lei
- Rank RO
- #536.234
- RYCAGRO S.R.L.
- Revenue
- 66.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #538.542
- IRINEI SRL
- Revenue
- 69.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.1K
- Rank RO
- #533.806
- DUMITRA?CU OVIDIU 2018 S.R.L.
- Revenue
- 65.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.3K
- Rank RO
- #540.839
- MIT CRIM SRL
- Revenue
- 64.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #542.988
- RIALMA SRL
- Revenue
- 72.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 23K
- Rank RO
- #528.767
- GALINA-CARM COM SRL
- Revenue
- 73.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.3K
- Rank RO
- #527.453
- AGRO EMERY SRL
- Revenue
- 62K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.3K
- Rank RO
- #546.570
- TEOMARTEO CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 61.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 47.9K
- Rank RO
- #547.601
- DENTNAT AGRICOL ROBY S.R.L.
- Revenue
- 76.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #522.979
- AGROBIO RASNIC SRL
- Revenue
- 76.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -4K
- Rank RO
- #522.818
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LE GRANAGLIE SRL(current) | 41.5K | 1 | 10 lei | #536.234 |
| RYCAGRO S.R.L. | 66.8K | 1 | 6.6K | #538.542 |
| IRINEI SRL | 69.8K | 1 | -53.1K | #533.806 |
| DUMITRA?CU OVIDIU 2018 S.R.L. | 65.4K | 1 | -40.3K | #540.839 |
| MIT CRIM SRL | 64.1K | 1 | 5.6K | #542.988 |
| RIALMA SRL | 72.9K | 1 | 23K | #528.767 |
| GALINA-CARM COM SRL | 73.8K | 1 | 16.3K | #527.453 |
| AGRO EMERY SRL | 62K | 1 | 22.3K | #546.570 |
| TEOMARTEO CONSULTING S.R.L. | 61.4K | 1 | 47.9K | #547.601 |
| DENTNAT AGRICOL ROBY S.R.L. | 76.8K | 1 | 14.8K | #522.979 |
| AGROBIO RASNIC SRL | 76.9K | 1 | -4K | #522.818 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LE GRANAGLIE SRL(you) | RYCAGRO S.R.L. | IRINEI SRL | DUMITRA?CU OVIDIU 2018 S.R.L. | MIT CRIM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 41.5K | 66.8K | 69.8K | 65.4K | 64.1K |
| Profit | 10 lei | 6.6K | -53.1K | -40.3K | 5.6K |
| Margin | 0,0% | 9,8% | -76,0% | -61,6% | 8,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LE GRANAGLIE SRL”.