Revenue

443K

2024

Profit

330K

2024

Employees

1

2024

Margin

74,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

LE CLEAN PREMIUM SERVICES S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 443K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.674 la cifra de afaceri, #673 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 74.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
LE CLEAN PREMIUM SERVICES S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 443K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 74.6%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.674 la cifra de afaceri, #673 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.674 din 9.011 companii

Top 18.6%

Vezi clasamentul

După profit

#673 din 9.011 companii

Top 7.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.849 din 9.011 companii

Top 31.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri443K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.6× față de media industriei

Marjă profit74.6% vs medie industrie 14.2%

Compania este 5.3× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
FURNICA DERATIZARE 3D S.R.L.443K1Activități profesionale
DCE CLEANING S.R.L.442K1Activități profesionale
DIZOTIC CONCEPT S.R.L.438K1Activități profesionale
ELA BRAND DESIGN S.R.L.438K1Activități profesionale
DDD ECO SMART CLEAN EXPERT S.R.L.437K1Activități profesionale
PARTS AUTO NET SRL437K1Activități profesionale
CALYPSO COMFORT S.R.L.452K1Activități profesionale
POP AUTOMATIX INTERNATIONAL SRL454K1Activități profesionale
MULTI TASKS EXPERT S.R.L.455K1Activități profesionale
WD POWER SERVICES SRL458K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
74.6%
CA / angajat
443K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 27%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    443K
    Profit net
    330K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la LE CLEAN PREMIUM SERVICES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricLE CLEAN PREMIUM SERVICES S.R.L.(you)FURNICA DERATIZARE 3D S.R.L.DCE CLEANING S.R.L.DIZOTIC CONCEPT S.R.L.ELA BRAND DESIGN S.R.L.
Revenue
443K
443K
442K
438K
438K
Profit
330K
350K
268K
321K
226K
Margin
74,6%
78,9%
60,6%
73,2%
51,6%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “LE CLEAN PREMIUM SERVICES S.R.L.”.