LAURA SEUCAN S.R.L.
Revenue
48.9K
2024
Profit
38.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
78,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LAURA SEUCAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 48.9K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #9.845 la cifra de afaceri, #5.252 la profit, #10.108 la număr angajați din 17.812 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 78.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LAURA SEUCAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 48.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 78.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #9.845 la cifra de afaceri, #5.252 la profit, #10.108 la număr angajați din 17.812 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 74) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 288K lei
- Marjă medie
- 21.4%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 3.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 74) — 2024
Industry size
5.1B
RON revenue
Total companies
17.812
Total employees
17.971
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PUBLITRANS SRL | 48.4K | 1 | Activități profesionale |
| CREATIVE SUTTER SRL | 48.3K | 1 | Activități profesionale |
| KANDE HESS S.R.L. | 48K | 1 | Activități profesionale |
| TACTICAL FIELD S.R.L. | 51.8K | 1 | Activități profesionale |
| CAVENDO SRL | 44.9K | 1 | Activități profesionale |
| SALTED GRAPHICS STUDIOS S.R.L. | 44.2K | 1 | Activități profesionale |
| VALUE BIZZ S.R.L. | 42.6K | 1 | Activități profesionale |
| BRINO S.R.L. | 48.9K | 1 | Activități profesionale |
| HERA CENTER S.R.L. | 48.9K | 1 | Activități profesionale |
| CONSTANT TOP SERV S.R.L. | 48.9K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 74)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 78.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 48.9K
- Profit net
- 38.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 48.9K | 38.3K | — |
Explore
Industry (CAEN 74)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LAURA SEUCAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LAURA SEUCAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 48.9K
- Employees
- 0
- Profit
- 38.3K
- Rank RO
- #569.912
- PUBLITRANS SRL
- Revenue
- 48.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.9K
- Rank RO
- #570.812
- CREATIVE SUTTER SRL
- Revenue
- 48.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #570.971
- KANDE HESS S.R.L.
- Revenue
- 48K
- Employees
- 1
- Profit
- -70.3K
- Rank RO
- #571.673
- TACTICAL FIELD S.R.L.
- Revenue
- 51.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.4K
- Rank RO
- #564.479
- CAVENDO SRL
- Revenue
- 44.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.7K
- Rank RO
- #577.655
- SALTED GRAPHICS STUDIOS S.R.L.
- Revenue
- 44.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -67.2K
- Rank RO
- #578.927
- VALUE BIZZ S.R.L.
- Revenue
- 42.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.5K
- Rank RO
- #581.781
- BRINO S.R.L.
- Revenue
- 48.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.9K
- Rank RO
- #569.909
- HERA CENTER S.R.L.
- Revenue
- 48.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #569.916
- CONSTANT TOP SERV S.R.L.
- Revenue
- 48.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #569.888
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LAURA SEUCAN S.R.L.(current) | 48.9K | 0 | 38.3K | #569.912 |
| PUBLITRANS SRL | 48.4K | 1 | 26.9K | #570.812 |
| CREATIVE SUTTER SRL | 48.3K | 1 | 1.3K | #570.971 |
| KANDE HESS S.R.L. | 48K | 1 | -70.3K | #571.673 |
| TACTICAL FIELD S.R.L. | 51.8K | 1 | 11.4K | #564.479 |
| CAVENDO SRL | 44.9K | 1 | 16.7K | #577.655 |
| SALTED GRAPHICS STUDIOS S.R.L. | 44.2K | 1 | -67.2K | #578.927 |
| VALUE BIZZ S.R.L. | 42.6K | 1 | 9.5K | #581.781 |
| BRINO S.R.L. | 48.9K | 1 | -6.9K | #569.909 |
| HERA CENTER S.R.L. | 48.9K | 1 | -6.5K | #569.916 |
| CONSTANT TOP SERV S.R.L. | 48.9K | 1 | 5K | #569.888 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LAURA SEUCAN S.R.L.(you) | PUBLITRANS SRL | CREATIVE SUTTER SRL | KANDE HESS S.R.L. | TACTICAL FIELD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 48.9K | 48.4K | 48.3K | 48K | 51.8K |
| Profit | 38.3K | 26.9K | 1.3K | -70.3K | 11.4K |
| Margin | 78,4% | 55,6% | 2,6% | -146,5% | 22,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LAURA SEUCAN S.R.L.”.