LAUR STONE MASTER S.R.L.
Revenue
28.1K
2024
Profit
-66.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-237,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LAUR STONE MASTER S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 28.1K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #28.538 la cifra de afaceri, #36.516 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LAUR STONE MASTER S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 28.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -237.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #28.538 la cifra de afaceri, #36.516 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -21.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LUCLA GROUP SRL | 28.9K | 1 | Construcții |
| DR�GOI INSTAL S.R.L. | 27.3K | 1 | Construcții |
| BIJU NEW SRL | 29.2K | 1 | Construcții |
| WAGNER CONCEPT S.R.L. | 26.5K | 1 | Construcții |
| PRES DA TOP SPECIALIST S.R.L. | 29.7K | 1 | Construcții |
| CODCAR CONSTRUCT S.R.L. | 30K | 1 | Construcții |
| CLAU GRUP SERVICE S.R.L. | 26.3K | 1 | Construcții |
| ZIAN ELECTRIC S.R.L. | 26K | 1 | Construcții |
| EDU TIBI INSTAL S.R.L. | 25.9K | 1 | Construcții |
| ELECTRIC PULSE S.R.L. | 30.8K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -237.2%
- CA / angajat
- 28.1K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 28.1K
- Profit net
- -66.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 28.1K | -66.6K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LAUR STONE MASTER S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LAUR STONE MASTER S.R.L.(current)
- Revenue
- 28.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -66.6K
- Rank RO
- #612.336
- LUCLA GROUP SRL
- Revenue
- 28.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #610.658
- DR�GOI INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 27.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.1K
- Rank RO
- #614.168
- BIJU NEW SRL
- Revenue
- 29.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.3K
- Rank RO
- #609.885
- WAGNER CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 26.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 22K
- Rank RO
- #615.883
- PRES DA TOP SPECIALIST S.R.L.
- Revenue
- 29.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 43 lei
- Rank RO
- #608.737
- CODCAR CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 30K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #608.146
- CLAU GRUP SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.2K
- Rank RO
- #616.457
- ZIAN ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 26K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #616.954
- EDU TIBI INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 25.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -36K
- Rank RO
- #617.408
- ELECTRIC PULSE S.R.L.
- Revenue
- 30.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -67.9K
- Rank RO
- #606.242
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LAUR STONE MASTER S.R.L.(current) | 28.1K | 1 | -66.6K | #612.336 |
| LUCLA GROUP SRL | 28.9K | 1 | -108K | #610.658 |
| DR�GOI INSTAL S.R.L. | 27.3K | 1 | -25.1K | #614.168 |
| BIJU NEW SRL | 29.2K | 1 | -42.3K | #609.885 |
| WAGNER CONCEPT S.R.L. | 26.5K | 1 | 22K | #615.883 |
| PRES DA TOP SPECIALIST S.R.L. | 29.7K | 1 | 43 lei | #608.737 |
| CODCAR CONSTRUCT S.R.L. | 30K | 1 | 15.2K | #608.146 |
| CLAU GRUP SERVICE S.R.L. | 26.3K | 1 | 7.2K | #616.457 |
| ZIAN ELECTRIC S.R.L. | 26K | 1 | -8.1K | #616.954 |
| EDU TIBI INSTAL S.R.L. | 25.9K | 1 | -36K | #617.408 |
| ELECTRIC PULSE S.R.L. | 30.8K | 1 | -67.9K | #606.242 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LAUR STONE MASTER S.R.L.(you) | LUCLA GROUP SRL | DR�GOI INSTAL S.R.L. | BIJU NEW SRL | WAGNER CONCEPT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 28.1K | 28.9K | 27.3K | 29.2K | 26.5K |
| Profit | -66.6K | -108K | -25.1K | -42.3K | 22K |
| Margin | -237,2% | -373,0% | -91,8% | -145,0% | 83,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LAUR STONE MASTER S.R.L.”.