LARY SIMETRIC SRL
Revenue
165K
2024
Profit
-42.6K
2024
Employees
3
2024
Margin
-25,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LARY SIMETRIC SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 165K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #5.915 la cifra de afaceri, #20.838 la profit, #2.159 la număr angajați din 23.036 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LARY SIMETRIC SRL este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 165K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -25.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #5.915 la cifra de afaceri, #20.838 la profit, #2.159 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este -6.6× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAGIC SCISSORS S.R.L. | 167K | 3 | Alte servicii personale |
| LUMI ACTIV SRL | 154K | 3 | Alte servicii personale |
| HIGH CARE EXPERIENTIA CENTRUM S.R.L. | 177K | 3 | Alte servicii personale |
| HERA ESTETIC S.R.L. | 152K | 3 | Alte servicii personale |
| A.M.D. NAIL'S & LASHES STUDIO SRL | 150K | 3 | Alte servicii personale |
| ART PASSION BHN S.R.L. | 149K | 3 | Alte servicii personale |
| MODERN STYLE S.R.L. | 148K | 3 | Alte servicii personale |
| SISTER'S BEAUTY SALON SRL | 184K | 3 | Alte servicii personale |
| VS INVESTMENT S.R.L. | 146K | 3 | Alte servicii personale |
| ANTICO HAIR BEAUTY S.R.L. | 186K | 3 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -25.8%
- CA / angajat
- 55K
- Scor risc (0–100)
- 63
- Percentil piață (CA)
- Top 47%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 165K
- Profit net
- -42.6K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 165K | -42.6K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LARY SIMETRIC SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LARY SIMETRIC SRL(current)
- Revenue
- 165K
- Employees
- 3
- Profit
- -42.6K
- Rank RO
- #418.731
- MAGIC SCISSORS S.R.L.
- Revenue
- 167K
- Employees
- 3
- Profit
- 27.7K
- Rank RO
- #417.164
- LUMI ACTIV SRL
- Revenue
- 154K
- Employees
- 3
- Profit
- -31.4K
- Rank RO
- #429.157
- HIGH CARE EXPERIENTIA CENTRUM S.R.L.
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- -296K
- Rank RO
- #407.217
- HERA ESTETIC S.R.L.
- Revenue
- 152K
- Employees
- 3
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #431.325
- A.M.D. NAIL'S & LASHES STUDIO SRL
- Revenue
- 150K
- Employees
- 3
- Profit
- -92.6K
- Rank RO
- #432.994
- ART PASSION BHN S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 3
- Profit
- -98.8K
- Rank RO
- #434.649
- MODERN STYLE S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 3
- Profit
- -5.2K
- Rank RO
- #435.638
- SISTER'S BEAUTY SALON SRL
- Revenue
- 184K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #401.000
- VS INVESTMENT S.R.L.
- Revenue
- 146K
- Employees
- 3
- Profit
- -92.6K
- Rank RO
- #437.183
- ANTICO HAIR BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 186K
- Employees
- 3
- Profit
- -9.1K
- Rank RO
- #399.421
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LARY SIMETRIC SRL(current) | 165K | 3 | -42.6K | #418.731 |
| MAGIC SCISSORS S.R.L. | 167K | 3 | 27.7K | #417.164 |
| LUMI ACTIV SRL | 154K | 3 | -31.4K | #429.157 |
| HIGH CARE EXPERIENTIA CENTRUM S.R.L. | 177K | 3 | -296K | #407.217 |
| HERA ESTETIC S.R.L. | 152K | 3 | 5K | #431.325 |
| A.M.D. NAIL'S & LASHES STUDIO SRL | 150K | 3 | -92.6K | #432.994 |
| ART PASSION BHN S.R.L. | 149K | 3 | -98.8K | #434.649 |
| MODERN STYLE S.R.L. | 148K | 3 | -5.2K | #435.638 |
| SISTER'S BEAUTY SALON SRL | 184K | 3 | 1.4K | #401.000 |
| VS INVESTMENT S.R.L. | 146K | 3 | -92.6K | #437.183 |
| ANTICO HAIR BEAUTY S.R.L. | 186K | 3 | -9.1K | #399.421 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LARY SIMETRIC SRL(you) | MAGIC SCISSORS S.R.L. | LUMI ACTIV SRL | HIGH CARE EXPERIENTIA CENTRUM S.R.L. | HERA ESTETIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 165K | 167K | 154K | 177K | 152K |
| Profit | -42.6K | 27.7K | -31.4K | -296K | 5K |
| Margin | -25,8% | 16,6% | -20,4% | -166,8% | 3,3% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LARY SIMETRIC SRL”.