LARY C FOREST S.R.L.
Revenue
244K
2024
Profit
-40.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
-16,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LARY C FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 244K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.777 la cifra de afaceri, #4.175 la profit, #3.887 la număr angajați din 5.091 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LARY C FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 244K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -16.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.777 la cifra de afaceri, #4.175 la profit, #3.887 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -3.6× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PROSPERITY SRL | 249K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| GYGY FORSTSERVICE SONNEBERG S.R.L. | 233K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DENYMAR FLOR FOREST S.R.L. | 258K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DELUSANDMARI S.R.L. | 227K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| RANOS TELCIU S.R.L. | 274K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DIS MONTANA TRADING S.R.L. | 244K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PAVA - DARABAN TRADE S.R.L. | 244K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DAVID FORST BETRIEB S.R.L. | 244K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SILVER CAD SERVICES S.R.L. | 245K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| �TEFAN BOGDAN FOREST 2013 SRL | 243K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -16.5%
- Scor risc (0–100)
- 58
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 244K
- Profit net
- -40.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 244K | -40.2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LARY C FOREST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LARY C FOREST S.R.L.(current)
- Revenue
- 244K
- Employees
- 0
- Profit
- -40.2K
- Rank RO
- #351.743
- PROSPERITY SRL
- Revenue
- 249K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.4K
- Rank RO
- #347.974
- GYGY FORSTSERVICE SONNEBERG S.R.L.
- Revenue
- 233K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.4K
- Rank RO
- #360.306
- DENYMAR FLOR FOREST S.R.L.
- Revenue
- 258K
- Employees
- 1
- Profit
- 72.1K
- Rank RO
- #341.138
- DELUSANDMARI S.R.L.
- Revenue
- 227K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.6K
- Rank RO
- #364.839
- RANOS TELCIU S.R.L.
- Revenue
- 274K
- Employees
- 1
- Profit
- 56.3K
- Rank RO
- #328.227
- DIS MONTANA TRADING S.R.L.
- Revenue
- 244K
- Employees
- 1
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #351.696
- PAVA - DARABAN TRADE S.R.L.
- Revenue
- 244K
- Employees
- 1
- Profit
- 522 lei
- Rank RO
- #351.959
- DAVID FORST BETRIEB S.R.L.
- Revenue
- 244K
- Employees
- 1
- Profit
- 51.2K
- Rank RO
- #351.990
- SILVER CAD SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 245K
- Employees
- 1
- Profit
- 23 lei
- Rank RO
- #351.145
- �TEFAN BOGDAN FOREST 2013 SRL
- Revenue
- 243K
- Employees
- 1
- Profit
- 11K
- Rank RO
- #352.322
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LARY C FOREST S.R.L.(current) | 244K | 0 | -40.2K | #351.743 |
| PROSPERITY SRL | 249K | 1 | -52.4K | #347.974 |
| GYGY FORSTSERVICE SONNEBERG S.R.L. | 233K | 1 | 27.4K | #360.306 |
| DENYMAR FLOR FOREST S.R.L. | 258K | 1 | 72.1K | #341.138 |
| DELUSANDMARI S.R.L. | 227K | 1 | -6.6K | #364.839 |
| RANOS TELCIU S.R.L. | 274K | 1 | 56.3K | #328.227 |
| DIS MONTANA TRADING S.R.L. | 244K | 1 | 204K | #351.696 |
| PAVA - DARABAN TRADE S.R.L. | 244K | 1 | 522 lei | #351.959 |
| DAVID FORST BETRIEB S.R.L. | 244K | 1 | 51.2K | #351.990 |
| SILVER CAD SERVICES S.R.L. | 245K | 1 | 23 lei | #351.145 |
| �TEFAN BOGDAN FOREST 2013 SRL | 243K | 1 | 11K | #352.322 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LARY C FOREST S.R.L.(you) | PROSPERITY SRL | GYGY FORSTSERVICE SONNEBERG S.R.L. | DENYMAR FLOR FOREST S.R.L. | DELUSANDMARI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 244K | 249K | 233K | 258K | 227K |
| Profit | -40.2K | -52.4K | 27.4K | 72.1K | -6.6K |
| Margin | -16,5% | -21,1% | 11,8% | 28,0% | -2,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LARY C FOREST S.R.L.”.