LARMAR S.R.L.
Revenue
6.3M
2024
Profit
296K
2024
Employees
13
2024
Margin
4,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LARMAR S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 6.3M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #2.100 la cifra de afaceri, #3.642 la profit, #2.369 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LARMAR S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Transport, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 6.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #2.100 la cifra de afaceri, #3.642 la profit, #2.369 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 4.5× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 4.0× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BFD DANYNA TRANS SRL | 7.4M | 12 | Transport |
| AIR ROAD TRANS S.R.L. | 7.4M | 12 | Transport |
| EIT BADOC S.R.L. | 7.5M | 12 | Transport |
| CARGO LAND SRL | 7.3M | 13 | Transport |
| KACSO TRANS S.R.L. | 7.1M | 13 | Transport |
| MAISON LOGISTIQUE CRIS SRL | 7.4M | 13 | Transport |
| MONTANA ROUTE S.R.L. | 7.4M | 13 | Transport |
| DEIA TRANSPORT SRL | 7M | 13 | Transport |
| BIACOS S.R.L. | 6.9M | 13 | Transport |
| FILOTI SERV SPEDITION SRL | 6.9M | 13 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.1%
- CA / angajat
- 553K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6.3M
- Profit net
- 296K
- Angajați
- 13
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6.3M | 296K | 13 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LARMAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LARMAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 6.3M
- Employees
- 13
- Profit
- 296K
- Rank RO
- #34.195
- BFD DANYNA TRANS SRL
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 12
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #33.562
- AIR ROAD TRANS S.R.L.
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 12
- Profit
- -152K
- Rank RO
- #33.469
- EIT BADOC S.R.L.
- Revenue
- 7.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 214K
- Rank RO
- #32.868
- CARGO LAND SRL
- Revenue
- 7.3M
- Employees
- 13
- Profit
- 169K
- Rank RO
- #33.670
- KACSO TRANS S.R.L.
- Revenue
- 7.1M
- Employees
- 13
- Profit
- 571K
- Rank RO
- #34.749
- MAISON LOGISTIQUE CRIS SRL
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 13
- Profit
- 172K
- Rank RO
- #33.506
- MONTANA ROUTE S.R.L.
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 13
- Profit
- 249K
- Rank RO
- #33.443
- DEIA TRANSPORT SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 13
- Profit
- 57.1K
- Rank RO
- #35.165
- BIACOS S.R.L.
- Revenue
- 6.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 1.5M
- Rank RO
- #35.231
- FILOTI SERV SPEDITION SRL
- Revenue
- 6.9M
- Employees
- 13
- Profit
- 660K
- Rank RO
- #35.264
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LARMAR S.R.L.(current) | 6.3M | 13 | 296K | #34.195 |
| BFD DANYNA TRANS SRL | 7.4M | 12 | 1K | #33.562 |
| AIR ROAD TRANS S.R.L. | 7.4M | 12 | -152K | #33.469 |
| EIT BADOC S.R.L. | 7.5M | 12 | 214K | #32.868 |
| CARGO LAND SRL | 7.3M | 13 | 169K | #33.670 |
| KACSO TRANS S.R.L. | 7.1M | 13 | 571K | #34.749 |
| MAISON LOGISTIQUE CRIS SRL | 7.4M | 13 | 172K | #33.506 |
| MONTANA ROUTE S.R.L. | 7.4M | 13 | 249K | #33.443 |
| DEIA TRANSPORT SRL | 7M | 13 | 57.1K | #35.165 |
| BIACOS S.R.L. | 6.9M | 13 | 1.5M | #35.231 |
| FILOTI SERV SPEDITION SRL | 6.9M | 13 | 660K | #35.264 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LARMAR S.R.L.(you) | BFD DANYNA TRANS SRL | AIR ROAD TRANS S.R.L. | EIT BADOC S.R.L. | CARGO LAND SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6.3M | 7.4M | 7.4M | 7.5M | 7.3M |
| Profit | 296K | 1K | -152K | 214K | 169K |
| Margin | 4,1% | 0,0% | -2,1% | 2,8% | 2,3% |
| Employees | 13 | 12 | 12 | 12 | 13 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LARMAR S.R.L.”.