LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L.
Revenue
71.2K
2024
Profit
5.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
8,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 71.2K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #24.725 la cifra de afaceri, #24.752 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 71.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #24.725 la cifra de afaceri, #24.752 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| REEFKIG SOLUTIONS S.R.L. | 67.2K | 2 | IT |
| WETECH DIGITAL INNOVATIONS LIP S.R.L. | 71.4K | 2 | IT |
| UP MIND - INDIVIDUAL PRODUCTIVITY S.R.L. | 70.8K | 2 | IT |
| NDSTECH SOLUTIONS S.R.L. | 70.5K | 2 | IT |
| META IT CONSULTING S.R.L. | 72.2K | 2 | IT |
| PAM WEB DESIGN & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 83.1K | 2 | IT |
| HANDO MINDO S.R.L. | 72.4K | 2 | IT |
| L & CONCRET IT SOLUTION S.R.L. | 69.5K | 2 | IT |
| A.I. BELL IT SYSTEMS S.R.L. | 69.3K | 2 | IT |
| MTR IT CONSULT S.R.L. | 69.3K | 2 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.3%
- CA / angajat
- 35.6K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 59%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 71.2K
- Profit net
- 5.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 71.2K | 5.9K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 71.2K
- Employees
- 2
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #531.460
- REEFKIG SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 67.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -29.7K
- Rank RO
- #537.800
- WETECH DIGITAL INNOVATIONS LIP S.R.L.
- Revenue
- 71.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -107K
- Rank RO
- #531.302
- UP MIND - INDIVIDUAL PRODUCTIVITY S.R.L.
- Revenue
- 70.8K
- Employees
- 2
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #532.202
- NDSTECH SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 70.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -84.6K
- Rank RO
- #532.617
- META IT CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 72.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #529.883
- PAM WEB DESIGN & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 83.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -15.9K
- Rank RO
- #513.701
- HANDO MINDO S.R.L.
- Revenue
- 72.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -112K
- Rank RO
- #529.585
- L & CONCRET IT SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 69.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -56.3K
- Rank RO
- #534.295
- A.I. BELL IT SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 69.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -112K
- Rank RO
- #534.522
- MTR IT CONSULT S.R.L.
- Revenue
- 69.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -119K
- Rank RO
- #534.570
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L.(current) | 71.2K | 2 | 5.9K | #531.460 |
| REEFKIG SOLUTIONS S.R.L. | 67.2K | 2 | -29.7K | #537.800 |
| WETECH DIGITAL INNOVATIONS LIP S.R.L. | 71.4K | 2 | -107K | #531.302 |
| UP MIND - INDIVIDUAL PRODUCTIVITY S.R.L. | 70.8K | 2 | 4K | #532.202 |
| NDSTECH SOLUTIONS S.R.L. | 70.5K | 2 | -84.6K | #532.617 |
| META IT CONSULTING S.R.L. | 72.2K | 2 | -114K | #529.883 |
| PAM WEB DESIGN & SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 83.1K | 2 | -15.9K | #513.701 |
| HANDO MINDO S.R.L. | 72.4K | 2 | -112K | #529.585 |
| L & CONCRET IT SOLUTION S.R.L. | 69.5K | 2 | -56.3K | #534.295 |
| A.I. BELL IT SYSTEMS S.R.L. | 69.3K | 2 | -112K | #534.522 |
| MTR IT CONSULT S.R.L. | 69.3K | 2 | -119K | #534.570 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L.(you) | REEFKIG SOLUTIONS S.R.L. | WETECH DIGITAL INNOVATIONS LIP S.R.L. | UP MIND - INDIVIDUAL PRODUCTIVITY S.R.L. | NDSTECH SOLUTIONS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 71.2K | 67.2K | 71.4K | 70.8K | 70.5K |
| Profit | 5.9K | -29.7K | -107K | 4K | -84.6K |
| Margin | 8,3% | -44,2% | -150,0% | 5,7% | -120,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LANSATOR PENTRU VIITOR S.R.L.”.