LAMERA RESIDENCE S.R.L.
Revenue
686K
2024
Profit
2.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LAMERA RESIDENCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Cazare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 686K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #2.270 la cifra de afaceri, #5.552 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LAMERA RESIDENCE S.R.L. este o companie mică din sectorul Cazare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 686K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #2.270 la cifra de afaceri, #5.552 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SEASIDE HOLIDAY SRL | 690K | 1 | Cazare |
| TRAVEL GO LITORAL SRL | 693K | 1 | Cazare |
| WORKFORCE RECRUITMENT AGENCY S.R.L. | 676K | 1 | Cazare |
| GRIPEDO SRL | 700K | 1 | Cazare |
| KHARISMA HOLIDAY SRL | 701K | 1 | Cazare |
| VILA ORHIDEE SRL | 704K | 1 | Cazare |
| WOLF TURISM SRL | 711K | 1 | Cazare |
| AYRA VOYAGE S.R.L. | 660K | 1 | Cazare |
| BELINDA SEA VIEW S.R.L. | 644K | 1 | Cazare |
| EFORIE ONLINE S.R.L. | 625K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.4%
- CA / angajat
- 686K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 686K
- Profit net
- 2.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 686K | 2.7K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LAMERA RESIDENCE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LAMERA RESIDENCE S.R.L.(current)
- Revenue
- 686K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #191.594
- SEASIDE HOLIDAY SRL
- Revenue
- 690K
- Employees
- 1
- Profit
- 205K
- Rank RO
- #191.004
- TRAVEL GO LITORAL SRL
- Revenue
- 693K
- Employees
- 1
- Profit
- 275K
- Rank RO
- #190.378
- WORKFORCE RECRUITMENT AGENCY S.R.L.
- Revenue
- 676K
- Employees
- 1
- Profit
- -224K
- Rank RO
- #193.326
- GRIPEDO SRL
- Revenue
- 700K
- Employees
- 1
- Profit
- -69.6K
- Rank RO
- #189.429
- KHARISMA HOLIDAY SRL
- Revenue
- 701K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.6K
- Rank RO
- #189.220
- VILA ORHIDEE SRL
- Revenue
- 704K
- Employees
- 1
- Profit
- 125K
- Rank RO
- #188.780
- WOLF TURISM SRL
- Revenue
- 711K
- Employees
- 1
- Profit
- 183K
- Rank RO
- #187.693
- AYRA VOYAGE S.R.L.
- Revenue
- 660K
- Employees
- 1
- Profit
- 209K
- Rank RO
- #195.955
- BELINDA SEA VIEW S.R.L.
- Revenue
- 644K
- Employees
- 1
- Profit
- 389K
- Rank RO
- #198.749
- EFORIE ONLINE S.R.L.
- Revenue
- 625K
- Employees
- 1
- Profit
- 366K
- Rank RO
- #202.123
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LAMERA RESIDENCE S.R.L.(current) | 686K | 1 | 2.7K | #191.594 |
| SEASIDE HOLIDAY SRL | 690K | 1 | 205K | #191.004 |
| TRAVEL GO LITORAL SRL | 693K | 1 | 275K | #190.378 |
| WORKFORCE RECRUITMENT AGENCY S.R.L. | 676K | 1 | -224K | #193.326 |
| GRIPEDO SRL | 700K | 1 | -69.6K | #189.429 |
| KHARISMA HOLIDAY SRL | 701K | 1 | 39.6K | #189.220 |
| VILA ORHIDEE SRL | 704K | 1 | 125K | #188.780 |
| WOLF TURISM SRL | 711K | 1 | 183K | #187.693 |
| AYRA VOYAGE S.R.L. | 660K | 1 | 209K | #195.955 |
| BELINDA SEA VIEW S.R.L. | 644K | 1 | 389K | #198.749 |
| EFORIE ONLINE S.R.L. | 625K | 1 | 366K | #202.123 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LAMERA RESIDENCE S.R.L.(you) | SEASIDE HOLIDAY SRL | TRAVEL GO LITORAL SRL | WORKFORCE RECRUITMENT AGENCY S.R.L. | GRIPEDO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 686K | 690K | 693K | 676K | 700K |
| Profit | 2.7K | 205K | 275K | -224K | -69.6K |
| Margin | 0,4% | 29,7% | 39,6% | -33,1% | -9,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LAMERA RESIDENCE S.R.L.”.