LAFFARE S.R.L.
Revenue
5K
2024
Profit
-10.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-128,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LAFFARE S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 5K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #7.065 la cifra de afaceri, #6.939 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LAFFARE S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -128.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #7.065 la cifra de afaceri, #6.939 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -22.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FIL AUTO PLUS S.R.L. | 7.3K | 1 | Fabricare |
| METALIC CYN ANDREI S.R.L. | 7.9K | 1 | Fabricare |
| ARTFER SRL | 6.8K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50662632) | 7.8K | 1 | Fabricare |
| EMVI CONSTRUC�II METALICE S.R.L. | 8K | 1 | Fabricare |
| ROLT COMPLEX SRL | 8K | 1 | Fabricare |
| SPECTRUM CNC S.R.L. | 8K | 1 | Fabricare |
| TEHNO SOMET SA | 8K | 1 | Fabricare |
| RADU ART S.R.L. | 8K | 1 | Fabricare |
| GRAPH DESIGN COMPLEX S.R.L. | 7.8K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -128.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5K
- Profit net
- -10.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5K | -10.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LAFFARE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LAFFARE S.R.L.(current)
- Revenue
- 5K
- Employees
- 0
- Profit
- -10.1K
- Rank RO
- #670.288
- FIL AUTO PLUS S.R.L.
- Revenue
- 7.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 542 lei
- Rank RO
- #672.389
- METALIC CYN ANDREI S.R.L.
- Revenue
- 7.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -18K
- Rank RO
- #670.380
- ARTFER SRL
- Revenue
- 6.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #674.357
- Firma (CUI 50662632)
- Revenue
- 7.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5K
- Rank RO
- #670.521
- EMVI CONSTRUC�II METALICE S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #669.753
- ROLT COMPLEX SRL
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #669.753
- SPECTRUM CNC S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.8K
- Rank RO
- #669.753
- TEHNO SOMET SA
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #669.753
- RADU ART S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #669.683
- GRAPH DESIGN COMPLEX S.R.L.
- Revenue
- 7.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #670.734
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LAFFARE S.R.L.(current) | 5K | 0 | -10.1K | #670.288 |
| FIL AUTO PLUS S.R.L. | 7.3K | 1 | 542 lei | #672.389 |
| METALIC CYN ANDREI S.R.L. | 7.9K | 1 | -18K | #670.380 |
| ARTFER SRL | 6.8K | 1 | 3.6K | #674.357 |
| Firma (CUI 50662632) | 7.8K | 1 | -5K | #670.521 |
| EMVI CONSTRUC�II METALICE S.R.L. | 8K | 1 | 6.6K | #669.753 |
| ROLT COMPLEX SRL | 8K | 1 | 6.7K | #669.753 |
| SPECTRUM CNC S.R.L. | 8K | 1 | -2.8K | #669.753 |
| TEHNO SOMET SA | 8K | 1 | 3.2K | #669.753 |
| RADU ART S.R.L. | 8K | 1 | 6.4K | #669.683 |
| GRAPH DESIGN COMPLEX S.R.L. | 7.8K | 1 | 2.4K | #670.734 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LAFFARE S.R.L.(you) | FIL AUTO PLUS S.R.L. | METALIC CYN ANDREI S.R.L. | ARTFER SRL | Firma (CUI 50662632) |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5K | 7.3K | 7.9K | 6.8K | 7.8K |
| Profit | -10.1K | 542 lei | -18K | 3.6K | -5K |
| Margin | -128,0% | 7,4% | -229,1% | 52,6% | -63,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LAFFARE S.R.L.”.