LA BACUS ANTON SRL
Revenue
118K
2024
Profit
1.7K
2024
Employees
2
2024
Margin
1,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
LA BACUS ANTON SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 118K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #15.225 la cifra de afaceri, #12.610 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- LA BACUS ANTON SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 118K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #15.225 la cifra de afaceri, #12.610 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MARACANA S.R.L. | 152K | 2 | Alimentație și servicii |
| VINCI S.R.L. | 157K | 2 | Alimentație și servicii |
| ZGUBY&BAGZY SRL | 144K | 2 | Alimentație și servicii |
| CATAGEO STORE S.R.L. | 164K | 2 | Alimentație și servicii |
| ASLAN PUB MC S.R.L. | 138K | 2 | Alimentație și servicii |
| PANAMAROM SRL | 170K | 2 | Alimentație și servicii |
| WOW LONG TRAVIS S.R.L. | 133K | 2 | Alimentație și servicii |
| PIZZERIA LA VALER S.R.L. | 153K | 2 | Alimentație și servicii |
| MAYA BAR SRL | 153K | 2 | Alimentație și servicii |
| PIZZERIA LA BADIU S.R.L. | 153K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.1%
- CA / angajat
- 76.4K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 48%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 118K
- Profit net
- 1.7K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 118K | 1.7K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la LA BACUS ANTON SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- LA BACUS ANTON SRL(current)
- Revenue
- 118K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #430.581
- MARACANA S.R.L.
- Revenue
- 152K
- Employees
- 2
- Profit
- -21.3K
- Rank RO
- #431.061
- VINCI S.R.L.
- Revenue
- 157K
- Employees
- 2
- Profit
- -76K
- Rank RO
- #426.354
- ZGUBY&BAGZY SRL
- Revenue
- 144K
- Employees
- 2
- Profit
- -67.7K
- Rank RO
- #439.921
- CATAGEO STORE S.R.L.
- Revenue
- 164K
- Employees
- 2
- Profit
- -32.4K
- Rank RO
- #419.944
- ASLAN PUB MC S.R.L.
- Revenue
- 138K
- Employees
- 2
- Profit
- -24.4K
- Rank RO
- #445.708
- PANAMAROM SRL
- Revenue
- 170K
- Employees
- 2
- Profit
- 30.6K
- Rank RO
- #413.572
- WOW LONG TRAVIS S.R.L.
- Revenue
- 133K
- Employees
- 2
- Profit
- -13.7K
- Rank RO
- #451.132
- PIZZERIA LA VALER S.R.L.
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- -19K
- Rank RO
- #430.632
- MAYA BAR SRL
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #430.661
- PIZZERIA LA BADIU S.R.L.
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- -11.5K
- Rank RO
- #430.742
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| LA BACUS ANTON SRL(current) | 118K | 2 | 1.7K | #430.581 |
| MARACANA S.R.L. | 152K | 2 | -21.3K | #431.061 |
| VINCI S.R.L. | 157K | 2 | -76K | #426.354 |
| ZGUBY&BAGZY SRL | 144K | 2 | -67.7K | #439.921 |
| CATAGEO STORE S.R.L. | 164K | 2 | -32.4K | #419.944 |
| ASLAN PUB MC S.R.L. | 138K | 2 | -24.4K | #445.708 |
| PANAMAROM SRL | 170K | 2 | 30.6K | #413.572 |
| WOW LONG TRAVIS S.R.L. | 133K | 2 | -13.7K | #451.132 |
| PIZZERIA LA VALER S.R.L. | 153K | 2 | -19K | #430.632 |
| MAYA BAR SRL | 153K | 2 | 3.9K | #430.661 |
| PIZZERIA LA BADIU S.R.L. | 153K | 2 | -11.5K | #430.742 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | LA BACUS ANTON SRL(you) | MARACANA S.R.L. | VINCI S.R.L. | ZGUBY&BAGZY SRL | CATAGEO STORE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 118K | 152K | 157K | 144K | 164K |
| Profit | 1.7K | -21.3K | -76K | -67.7K | -32.4K |
| Margin | 1,1% | -14,0% | -48,4% | -47,1% | -19,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “LA BACUS ANTON SRL”.