L & S COM S.R.L.
Revenue
391K
2024
Profit
21.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
5,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
L & S COM S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 391K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #3.071 la cifra de afaceri, #3.816 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- L & S COM S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 391K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #3.071 la cifra de afaceri, #3.816 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DA VINCI RESIDENCE SRL | 389K | 1 | Cazare |
| LUXOR GRUP INVEST & DEVELOPMENT S.R.L. | 404K | 1 | Cazare |
| SAFARI S.R.L. | 406K | 1 | Cazare |
| MAISON ELYSEE TRANSILVANIA S.R.L. | 409K | 1 | Cazare |
| SIMAR PROD SRL | 412K | 1 | Cazare |
| OSCAR STUDIO SRL | 371K | 1 | Cazare |
| BELVEDERE BIERTAN S.R.L. | 422K | 1 | Cazare |
| MAT VACATION SRL | 426K | 1 | Cazare |
| VILIO VISION S.R.L. | 428K | 1 | Cazare |
| INTER COMPLEX SA | 357K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.4%
- CA / angajat
- 392K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 29%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 391K
- Profit net
- 21.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 391K | 21.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la L & S COM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- L & S COM S.R.L.(current)
- Revenue
- 391K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.1K
- Rank RO
- #260.616
- DA VINCI RESIDENCE SRL
- Revenue
- 389K
- Employees
- 1
- Profit
- -209K
- Rank RO
- #261.592
- LUXOR GRUP INVEST & DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 404K
- Employees
- 1
- Profit
- 260K
- Rank RO
- #256.689
- SAFARI S.R.L.
- Revenue
- 406K
- Employees
- 1
- Profit
- 144K
- Rank RO
- #256.259
- MAISON ELYSEE TRANSILVANIA S.R.L.
- Revenue
- 409K
- Employees
- 1
- Profit
- 210K
- Rank RO
- #255.152
- SIMAR PROD SRL
- Revenue
- 412K
- Employees
- 1
- Profit
- 98.4K
- Rank RO
- #254.260
- OSCAR STUDIO SRL
- Revenue
- 371K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.5K
- Rank RO
- #267.844
- BELVEDERE BIERTAN S.R.L.
- Revenue
- 422K
- Employees
- 1
- Profit
- 167K
- Rank RO
- #250.973
- MAT VACATION SRL
- Revenue
- 426K
- Employees
- 1
- Profit
- 136K
- Rank RO
- #249.894
- VILIO VISION S.R.L.
- Revenue
- 428K
- Employees
- 1
- Profit
- 187K
- Rank RO
- #249.074
- INTER COMPLEX SA
- Revenue
- 357K
- Employees
- 1
- Profit
- 67.6K
- Rank RO
- #273.258
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| L & S COM S.R.L.(current) | 391K | 1 | 21.1K | #260.616 |
| DA VINCI RESIDENCE SRL | 389K | 1 | -209K | #261.592 |
| LUXOR GRUP INVEST & DEVELOPMENT S.R.L. | 404K | 1 | 260K | #256.689 |
| SAFARI S.R.L. | 406K | 1 | 144K | #256.259 |
| MAISON ELYSEE TRANSILVANIA S.R.L. | 409K | 1 | 210K | #255.152 |
| SIMAR PROD SRL | 412K | 1 | 98.4K | #254.260 |
| OSCAR STUDIO SRL | 371K | 1 | -30.5K | #267.844 |
| BELVEDERE BIERTAN S.R.L. | 422K | 1 | 167K | #250.973 |
| MAT VACATION SRL | 426K | 1 | 136K | #249.894 |
| VILIO VISION S.R.L. | 428K | 1 | 187K | #249.074 |
| INTER COMPLEX SA | 357K | 1 | 67.6K | #273.258 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | L & S COM S.R.L.(you) | DA VINCI RESIDENCE SRL | LUXOR GRUP INVEST & DEVELOPMENT S.R.L. | SAFARI S.R.L. | MAISON ELYSEE TRANSILVANIA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 391K | 389K | 404K | 406K | 409K |
| Profit | 21.1K | -209K | 260K | 144K | 210K |
| Margin | 5,4% | -53,6% | 64,4% | 35,6% | 51,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “L & S COM S.R.L.”.