KROMMAX RMC S.R.L.
Revenue
385K
2024
Profit
4.6K
2024
Employees
3
2024
Margin
1,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
KROMMAX RMC S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 385K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.507 la cifra de afaceri, #13.137 la profit, #4.779 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- KROMMAX RMC S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 385K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.507 la cifra de afaceri, #13.137 la profit, #4.779 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CIUSON PRO SERVICE SRL | 399K | 3 | Comerț en-gros |
| AUTO SYMB SRL | 396K | 3 | Comerț en-gros |
| SGD GEDOSA AUTO S.R.L. | 392K | 3 | Comerț en-gros |
| ALLAN-WEEL SRL | 391K | 3 | Comerț en-gros |
| MARCO PAUL SRL | 432K | 3 | Comerț en-gros |
| AUTOFAN GARAGE SRL | 433K | 3 | Comerț en-gros |
| LUCTONIFRIM S.R.L. | 431K | 3 | Comerț en-gros |
| AUTO EXPERT PLUS SRL | 431K | 3 | Comerț en-gros |
| GUNSWASH SRL | 434K | 3 | Comerț en-gros |
| CARFIXED S.R.L. | 430K | 3 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.1%
- CA / angajat
- 144K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 28%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 385K
- Profit net
- 4.6K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 385K | 4.6K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la KROMMAX RMC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- KROMMAX RMC S.R.L.(current)
- Revenue
- 385K
- Employees
- 3
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #247.800
- CIUSON PRO SERVICE SRL
- Revenue
- 399K
- Employees
- 3
- Profit
- 65K
- Rank RO
- #258.346
- AUTO SYMB SRL
- Revenue
- 396K
- Employees
- 3
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #259.306
- SGD GEDOSA AUTO S.R.L.
- Revenue
- 392K
- Employees
- 3
- Profit
- -13.3K
- Rank RO
- #260.861
- ALLAN-WEEL SRL
- Revenue
- 391K
- Employees
- 3
- Profit
- -79.7K
- Rank RO
- #260.953
- MARCO PAUL SRL
- Revenue
- 432K
- Employees
- 3
- Profit
- -149K
- Rank RO
- #247.974
- AUTOFAN GARAGE SRL
- Revenue
- 433K
- Employees
- 3
- Profit
- 162K
- Rank RO
- #247.563
- LUCTONIFRIM S.R.L.
- Revenue
- 431K
- Employees
- 3
- Profit
- 60.1K
- Rank RO
- #248.125
- AUTO EXPERT PLUS SRL
- Revenue
- 431K
- Employees
- 3
- Profit
- -343K
- Rank RO
- #248.165
- GUNSWASH SRL
- Revenue
- 434K
- Employees
- 3
- Profit
- -74.8K
- Rank RO
- #247.178
- CARFIXED S.R.L.
- Revenue
- 430K
- Employees
- 3
- Profit
- -32.1K
- Rank RO
- #248.385
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| KROMMAX RMC S.R.L.(current) | 385K | 3 | 4.6K | #247.800 |
| CIUSON PRO SERVICE SRL | 399K | 3 | 65K | #258.346 |
| AUTO SYMB SRL | 396K | 3 | -3.2K | #259.306 |
| SGD GEDOSA AUTO S.R.L. | 392K | 3 | -13.3K | #260.861 |
| ALLAN-WEEL SRL | 391K | 3 | -79.7K | #260.953 |
| MARCO PAUL SRL | 432K | 3 | -149K | #247.974 |
| AUTOFAN GARAGE SRL | 433K | 3 | 162K | #247.563 |
| LUCTONIFRIM S.R.L. | 431K | 3 | 60.1K | #248.125 |
| AUTO EXPERT PLUS SRL | 431K | 3 | -343K | #248.165 |
| GUNSWASH SRL | 434K | 3 | -74.8K | #247.178 |
| CARFIXED S.R.L. | 430K | 3 | -32.1K | #248.385 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | KROMMAX RMC S.R.L.(you) | CIUSON PRO SERVICE SRL | AUTO SYMB SRL | SGD GEDOSA AUTO S.R.L. | ALLAN-WEEL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 385K | 399K | 396K | 392K | 391K |
| Profit | 4.6K | 65K | -3.2K | -13.3K | -79.7K |
| Margin | 1,1% | 16,3% | -0,8% | -3,4% | -20,4% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “KROMMAX RMC S.R.L.”.