K.M.L.D SRL
Revenue
2.2M
2024
Profit
751K
2024
Employees
6
2024
Margin
34,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
K.M.L.D SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.194 la cifra de afaceri, #920 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 34.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- K.M.L.D SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 34.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.194 la cifra de afaceri, #920 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 5.2× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DEA PIZZA SRL | 2.4M | 6 | Alimentație și servicii |
| DUMAR EXIM SRL | 2.4M | 6 | Alimentație și servicii |
| CERTUS CAFE SRL | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| RESTAURANT BAI SOLO SRL | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| MIRFOOD SIB S.R.L. | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| PANINOTECA BASTONI ITALIA S.R.L. | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| S M TOTAL EVENIMENT SRL | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| PLESUVU COM SRL | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| CABANA VANATORILOR SRL | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
| VASII FAMILY S.R.L. | 2.2M | 6 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DOLJ
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 34.6%
- CA / angajat
- 362K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.2M
- Profit net
- 751K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.2M | 751K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la K.M.L.D SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- K.M.L.D SRL(current)
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 751K
- Rank RO
- #89.651
- DEA PIZZA SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 6
- Profit
- 28.7K
- Rank RO
- #83.315
- DUMAR EXIM SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 6
- Profit
- 774K
- Rank RO
- #81.688
- CERTUS CAFE SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 432K
- Rank RO
- #89.715
- RESTAURANT BAI SOLO SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- -205K
- Rank RO
- #89.750
- MIRFOOD SIB S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 385K
- Rank RO
- #89.756
- PANINOTECA BASTONI ITALIA S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 108K
- Rank RO
- #89.861
- S M TOTAL EVENIMENT SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 424K
- Rank RO
- #89.963
- PLESUVU COM SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 345K
- Rank RO
- #89.330
- CABANA VANATORILOR SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- -413K
- Rank RO
- #90.087
- VASII FAMILY S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 531K
- Rank RO
- #90.162
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| K.M.L.D SRL(current) | 2.2M | 6 | 751K | #89.651 |
| DEA PIZZA SRL | 2.4M | 6 | 28.7K | #83.315 |
| DUMAR EXIM SRL | 2.4M | 6 | 774K | #81.688 |
| CERTUS CAFE SRL | 2.2M | 6 | 432K | #89.715 |
| RESTAURANT BAI SOLO SRL | 2.2M | 6 | -205K | #89.750 |
| MIRFOOD SIB S.R.L. | 2.2M | 6 | 385K | #89.756 |
| PANINOTECA BASTONI ITALIA S.R.L. | 2.2M | 6 | 108K | #89.861 |
| S M TOTAL EVENIMENT SRL | 2.2M | 6 | 424K | #89.963 |
| PLESUVU COM SRL | 2.2M | 6 | 345K | #89.330 |
| CABANA VANATORILOR SRL | 2.2M | 6 | -413K | #90.087 |
| VASII FAMILY S.R.L. | 2.2M | 6 | 531K | #90.162 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | K.M.L.D SRL(you) | DEA PIZZA SRL | DUMAR EXIM SRL | CERTUS CAFE SRL | RESTAURANT BAI SOLO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.2M | 2.4M | 2.4M | 2.2M | 2.2M |
| Profit | 751K | 28.7K | 774K | 432K | -205K |
| Margin | 34,6% | 1,2% | 32,0% | 19,9% | -9,5% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “K.M.L.D SRL”.