KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L.
Revenue
1M
2024
Profit
354K
2024
Employees
1
2024
Margin
14,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #187 la cifra de afaceri, #150 la profit, #408 la număr angajați din 888 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #187 la cifra de afaceri, #150 la profit, #408 la număr angajați din 888 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 26) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 21.3M lei
- Marjă medie
- 3.8%
- Angajați medie
- 37
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.8× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 26) — 2024
Industry size
18.9B
RON revenue
Total companies
888
Total employees
32.564
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NETIX COMPUTERS S.R.L. | 2.4M | 1 | Fabricare |
| STR FOOD DELIVERY S.R.L. | 2.3M | 1 | Fabricare |
| DELTA ELECTRONICS S.R.L. | 2M | 1 | Fabricare |
| SISTEME SI ECHIPAMENTE DE COMUNICATII ICRET SA | 1.9M | 1 | Fabricare |
| KALRAY ROMANIA S.R.L. | 1.9M | 1 | Fabricare |
| MF'S IT ENTREPRISE S.R.L. | 1.8M | 1 | Fabricare |
| MITANGO S.R.L. | 1.8M | 1 | Fabricare |
| ATLAS MEASUREMENT AND CONTROL SYSTEMS S.R.L. | 1.6M | 1 | Fabricare |
| SPEED PRO S.R.L. | 1.6M | 1 | Fabricare |
| ABITEK DEVICES SRL | 5.5M | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 26)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.2%
- CA / angajat
- 2.5M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- 354K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | 354K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 26)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L.(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 1
- Profit
- 354K
- Rank RO
- #78.452
- NETIX COMPUTERS S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 67.2K
- Rank RO
- #80.667
- STR FOOD DELIVERY S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 657K
- Rank RO
- #86.124
- DELTA ELECTRONICS S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 1
- Profit
- 624K
- Rank RO
- #96.762
- SISTEME SI ECHIPAMENTE DE COMUNICATII ICRET SA
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 1
- Profit
- 659K
- Rank RO
- #97.447
- KALRAY ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 1
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #99.388
- MF'S IT ENTREPRISE S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 1
- Profit
- 22.1K
- Rank RO
- #102.520
- MITANGO S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 1
- Profit
- 29.6K
- Rank RO
- #102.690
- ATLAS MEASUREMENT AND CONTROL SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 805K
- Rank RO
- #111.094
- SPEED PRO S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 1
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #113.395
- ABITEK DEVICES SRL
- Revenue
- 5.5M
- Employees
- 1
- Profit
- 131K
- Rank RO
- #42.606
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L.(current) | 1M | 1 | 354K | #78.452 |
| NETIX COMPUTERS S.R.L. | 2.4M | 1 | 67.2K | #80.667 |
| STR FOOD DELIVERY S.R.L. | 2.3M | 1 | 657K | #86.124 |
| DELTA ELECTRONICS S.R.L. | 2M | 1 | 624K | #96.762 |
| SISTEME SI ECHIPAMENTE DE COMUNICATII ICRET SA | 1.9M | 1 | 659K | #97.447 |
| KALRAY ROMANIA S.R.L. | 1.9M | 1 | -8K | #99.388 |
| MF'S IT ENTREPRISE S.R.L. | 1.8M | 1 | 22.1K | #102.520 |
| MITANGO S.R.L. | 1.8M | 1 | 29.6K | #102.690 |
| ATLAS MEASUREMENT AND CONTROL SYSTEMS S.R.L. | 1.6M | 1 | 805K | #111.094 |
| SPEED PRO S.R.L. | 1.6M | 1 | 112K | #113.395 |
| ABITEK DEVICES SRL | 5.5M | 1 | 131K | #42.606 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L.(you) | NETIX COMPUTERS S.R.L. | STR FOOD DELIVERY S.R.L. | DELTA ELECTRONICS S.R.L. | SISTEME SI ECHIPAMENTE DE COMUNICATII ICRET SA |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 2.4M | 2.3M | 2M | 1.9M |
| Profit | 354K | 67.2K | 657K | 624K | 659K |
| Margin | 14,2% | 2,7% | 28,8% | 31,8% | 33,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “KLEVIS GRAFI DESIGN S.R.L.”.