KILYEN SERV SRL
Revenue
4.6M
2024
Profit
17.2K
2024
Employees
21
2024
Margin
0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
KILYEN SERV SRL este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #968 la cifra de afaceri, #3.835 la profit, #747 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- KILYEN SERV SRL este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #968 la cifra de afaceri, #3.835 la profit, #747 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.3× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ROMPRODUS SRL | 4.6M | 22 | Fabricare |
| SANTOREL S.R.L. | 4.6M | 21 | Fabricare |
| HAMMERTECH SRL | 4.7M | 21 | Fabricare |
| GRUPUL DE CONSTRUCTII CIVILE VALCON SRL | 4.8M | 21 | Fabricare |
| AVANGARDA SRL | 4.5M | 21 | Fabricare |
| MECANICA - MORENI S.R.L. | 4.4M | 21 | Fabricare |
| METAL-STEEL-ART S.R.L. | 4.4M | 21 | Fabricare |
| BAUSTRUCTUR SRL | 4.7M | 20 | Fabricare |
| CONF METAL S.R.L. | 4.5M | 20 | Fabricare |
| BOBILECH SRL | 4.8M | 20 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.4%
- CA / angajat
- 221K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.6M
- Profit net
- 17.2K
- Angajați
- 21
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.6M | 17.2K | 21 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la KILYEN SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- KILYEN SERV SRL(current)
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 21
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #48.928
- ROMPRODUS SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 22
- Profit
- 398K
- Rank RO
- #49.129
- SANTOREL S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 21
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #48.943
- HAMMERTECH SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 21
- Profit
- 158K
- Rank RO
- #48.723
- GRUPUL DE CONSTRUCTII CIVILE VALCON SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 21
- Profit
- 76.3K
- Rank RO
- #47.702
- AVANGARDA SRL
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 21
- Profit
- 963K
- Rank RO
- #50.316
- MECANICA - MORENI S.R.L.
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 21
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #50.761
- METAL-STEEL-ART S.R.L.
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 21
- Profit
- 108K
- Rank RO
- #51.143
- BAUSTRUCTUR SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 20
- Profit
- 439K
- Rank RO
- #48.733
- CONF METAL S.R.L.
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 20
- Profit
- 155K
- Rank RO
- #50.146
- BOBILECH SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 20
- Profit
- 541K
- Rank RO
- #47.697
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| KILYEN SERV SRL(current) | 4.6M | 21 | 17.2K | #48.928 |
| ROMPRODUS SRL | 4.6M | 22 | 398K | #49.129 |
| SANTOREL S.R.L. | 4.6M | 21 | 178K | #48.943 |
| HAMMERTECH SRL | 4.7M | 21 | 158K | #48.723 |
| GRUPUL DE CONSTRUCTII CIVILE VALCON SRL | 4.8M | 21 | 76.3K | #47.702 |
| AVANGARDA SRL | 4.5M | 21 | 963K | #50.316 |
| MECANICA - MORENI S.R.L. | 4.4M | 21 | 13.4K | #50.761 |
| METAL-STEEL-ART S.R.L. | 4.4M | 21 | 108K | #51.143 |
| BAUSTRUCTUR SRL | 4.7M | 20 | 439K | #48.733 |
| CONF METAL S.R.L. | 4.5M | 20 | 155K | #50.146 |
| BOBILECH SRL | 4.8M | 20 | 541K | #47.697 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | KILYEN SERV SRL(you) | ROMPRODUS SRL | SANTOREL S.R.L. | HAMMERTECH SRL | GRUPUL DE CONSTRUCTII CIVILE VALCON SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.6M | 4.6M | 4.6M | 4.7M | 4.8M |
| Profit | 17.2K | 398K | 178K | 158K | 76.3K |
| Margin | 0,4% | 8,6% | 3,8% | 3,4% | 1,6% |
| Employees | 21 | 22 | 21 | 21 | 21 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “KILYEN SERV SRL”.