JUJU ELECTRIC S.R.L.
Revenue
77.6K
2024
Profit
-42.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
-54,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
JUJU ELECTRIC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 77.6K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #24.731 la cifra de afaceri, #35.147 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- JUJU ELECTRIC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 77.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -54.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #24.731 la cifra de afaceri, #35.147 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -4.9× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CT INSTAL SOLUTIONS SRL | 74.7K | 2 | Construcții |
| KMC ELECTRICAL S.R.L. | 81.6K | 2 | Construcții |
| DEH CONSTRUCT MSC S.R.L. | 71.5K | 2 | Construcții |
| FIX ELECTRIC IASI S.R.L. | 88.5K | 2 | Construcții |
| BELL PLASTERING TENCUIELI MECANIZATE S.R.L. | 77.5K | 2 | Construcții |
| ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L. | 77.5K | 2 | Construcții |
| MAGHIAR CONCEPT S.R.L. | 77.5K | 2 | Construcții |
| LUGAFIX SERV S.R.L. | 89.6K | 2 | Construcții |
| ACA ELECTRIC AC S.R.L. | 77.1K | 2 | Construcții |
| ELECTRIC CLADO S.R.L. | 77K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -54.7%
- CA / angajat
- 38.8K
- Scor risc (0–100)
- 77
- Percentil piață (CA)
- Top 58%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 77.6K
- Profit net
- -42.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 77.6K | -42.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la JUJU ELECTRIC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- JUJU ELECTRIC S.R.L.(current)
- Revenue
- 77.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -42.4K
- Rank RO
- #521.686
- CT INSTAL SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 74.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -30.6K
- Rank RO
- #526.001
- KMC ELECTRICAL S.R.L.
- Revenue
- 81.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -111K
- Rank RO
- #515.914
- DEH CONSTRUCT MSC S.R.L.
- Revenue
- 71.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -76K
- Rank RO
- #531.086
- FIX ELECTRIC IASI S.R.L.
- Revenue
- 88.5K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.2K
- Rank RO
- #506.188
- BELL PLASTERING TENCUIELI MECANIZATE S.R.L.
- Revenue
- 77.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -83.9K
- Rank RO
- #521.866
- ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.
- Revenue
- 77.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -129K
- Rank RO
- #521.877
- MAGHIAR CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 77.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -173K
- Rank RO
- #521.920
- LUGAFIX SERV S.R.L.
- Revenue
- 89.6K
- Employees
- 2
- Profit
- 15.4K
- Rank RO
- #504.644
- ACA ELECTRIC AC S.R.L.
- Revenue
- 77.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -34.4K
- Rank RO
- #522.514
- ELECTRIC CLADO S.R.L.
- Revenue
- 77K
- Employees
- 2
- Profit
- -13 lei
- Rank RO
- #522.595
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| JUJU ELECTRIC S.R.L.(current) | 77.6K | 2 | -42.4K | #521.686 |
| CT INSTAL SOLUTIONS SRL | 74.7K | 2 | -30.6K | #526.001 |
| KMC ELECTRICAL S.R.L. | 81.6K | 2 | -111K | #515.914 |
| DEH CONSTRUCT MSC S.R.L. | 71.5K | 2 | -76K | #531.086 |
| FIX ELECTRIC IASI S.R.L. | 88.5K | 2 | 26.2K | #506.188 |
| BELL PLASTERING TENCUIELI MECANIZATE S.R.L. | 77.5K | 2 | -83.9K | #521.866 |
| ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L. | 77.5K | 2 | -129K | #521.877 |
| MAGHIAR CONCEPT S.R.L. | 77.5K | 2 | -173K | #521.920 |
| LUGAFIX SERV S.R.L. | 89.6K | 2 | 15.4K | #504.644 |
| ACA ELECTRIC AC S.R.L. | 77.1K | 2 | -34.4K | #522.514 |
| ELECTRIC CLADO S.R.L. | 77K | 2 | -13 lei | #522.595 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | JUJU ELECTRIC S.R.L.(you) | CT INSTAL SOLUTIONS SRL | KMC ELECTRICAL S.R.L. | DEH CONSTRUCT MSC S.R.L. | FIX ELECTRIC IASI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 77.6K | 74.7K | 81.6K | 71.5K | 88.5K |
| Profit | -42.4K | -30.6K | -111K | -76K | 26.2K |
| Margin | -54,7% | -40,9% | -135,7% | -106,3% | 29,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “JUJU ELECTRIC S.R.L.”.