J.T. DEPOCONF S.R.L.
Revenue
44.6K
2024
Profit
32.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
66,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
J.T. DEPOCONF S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în CARAS-SEVERIN, având o cifră de afaceri de 44.6K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.137 la cifra de afaceri, #1.267 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 66.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- J.T. DEPOCONF S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în CARAS-SEVERIN, având o cifră de afaceri de 44.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 66.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.137 la cifra de afaceri, #1.267 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 21.2× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MORAR TEXTILE S.R.L. | 45K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ALEXIA �I DOMINIC S.R.L. | 48.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ITA FASHION HOUSE S.R.L. | 48.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CARONI FASHION S.R.L. | 48.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| SOFIGIN SRL | 48.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| PETA CREATIV SRL | 48.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ZOLOTIE RUKI S.R.L. | 48.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| POISON HEART S.R.L. | 48K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| SALMOSTE S.R.L. | 48K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ZIANTBO SRL | 48.9K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CARAS-SEVERIN
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 66.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 44.6K
- Profit net
- 32.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 44.6K | 32.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la J.T. DEPOCONF S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- J.T. DEPOCONF S.R.L.(current)
- Revenue
- 44.6K
- Employees
- 0
- Profit
- 32.4K
- Rank RO
- #570.729
- MORAR TEXTILE S.R.L.
- Revenue
- 45K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #577.262
- ALEXIA �I DOMINIC S.R.L.
- Revenue
- 48.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 98 lei
- Rank RO
- #570.575
- ITA FASHION HOUSE S.R.L.
- Revenue
- 48.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -235 lei
- Rank RO
- #570.926
- CARONI FASHION S.R.L.
- Revenue
- 48.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.9K
- Rank RO
- #570.460
- SOFIGIN SRL
- Revenue
- 48.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #570.122
- PETA CREATIV SRL
- Revenue
- 48.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.6K
- Rank RO
- #570.108
- ZOLOTIE RUKI S.R.L.
- Revenue
- 48.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 363 lei
- Rank RO
- #571.426
- POISON HEART S.R.L.
- Revenue
- 48K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.3K
- Rank RO
- #571.555
- SALMOSTE S.R.L.
- Revenue
- 48K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.9K
- Rank RO
- #571.555
- ZIANTBO SRL
- Revenue
- 48.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.7K
- Rank RO
- #569.841
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| J.T. DEPOCONF S.R.L.(current) | 44.6K | 0 | 32.4K | #570.729 |
| MORAR TEXTILE S.R.L. | 45K | 1 | 4.5K | #577.262 |
| ALEXIA �I DOMINIC S.R.L. | 48.5K | 1 | 98 lei | #570.575 |
| ITA FASHION HOUSE S.R.L. | 48.3K | 1 | -235 lei | #570.926 |
| CARONI FASHION S.R.L. | 48.6K | 1 | -46.9K | #570.460 |
| SOFIGIN SRL | 48.8K | 1 | -7.2K | #570.122 |
| PETA CREATIV SRL | 48.8K | 1 | -2.6K | #570.108 |
| ZOLOTIE RUKI S.R.L. | 48.1K | 1 | 363 lei | #571.426 |
| POISON HEART S.R.L. | 48K | 1 | 39.3K | #571.555 |
| SALMOSTE S.R.L. | 48K | 1 | -24.9K | #571.555 |
| ZIANTBO SRL | 48.9K | 1 | -21.7K | #569.841 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | J.T. DEPOCONF S.R.L.(you) | MORAR TEXTILE S.R.L. | ALEXIA �I DOMINIC S.R.L. | ITA FASHION HOUSE S.R.L. | CARONI FASHION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 44.6K | 45K | 48.5K | 48.3K | 48.6K |
| Profit | 32.4K | 4.5K | 98 lei | -235 lei | -46.9K |
| Margin | 66,8% | 10,1% | 0,2% | -0,5% | -96,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “J.T. DEPOCONF S.R.L.”.