JEBELEANU CONSTRUCT SRL
Revenue
32.1K
2024
Profit
-66.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
-9,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
JEBELEANU CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 32.1K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #14.171 la cifra de afaceri, #49.732 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- JEBELEANU CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 32.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -9.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #14.171 la cifra de afaceri, #49.732 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MONITO INSTAL SRL | 699K | 1 | Construcții |
| MAG CONS CONSTRUCT S.R.L. | 703K | 1 | Construcții |
| NIKONSTOR S.R.L. | 711K | 1 | Construcții |
| M & C DINAMIC RESIDENCE S.R.L. | 712K | 1 | Construcții |
| VITHOR TRADE S.R.L. | 714K | 1 | Construcții |
| DEMCONAS IND S.R.L. | 714K | 1 | Construcții |
| WALLNEO BUILDING S.R.L. | 724K | 1 | Construcții |
| D.M.G. PROFIL POINT SRL | 671K | 1 | Construcții |
| STERO HOLDING SRL | 667K | 1 | Construcții |
| L.D.I. ADMINISTRATIVE S.R.L. | 656K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -9.5%
- CA / angajat
- 698K
- Scor risc (0–100)
- 55
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 32.1K
- Profit net
- -66.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 32.1K | -66.3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la JEBELEANU CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- JEBELEANU CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 32.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -66.3K
- Rank RO
- #189.745
- MONITO INSTAL SRL
- Revenue
- 699K
- Employees
- 1
- Profit
- 381K
- Rank RO
- #189.589
- MAG CONS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 703K
- Employees
- 1
- Profit
- 454K
- Rank RO
- #188.928
- NIKONSTOR S.R.L.
- Revenue
- 711K
- Employees
- 1
- Profit
- 54.4K
- Rank RO
- #187.715
- M & C DINAMIC RESIDENCE S.R.L.
- Revenue
- 712K
- Employees
- 1
- Profit
- 367K
- Rank RO
- #187.467
- VITHOR TRADE S.R.L.
- Revenue
- 714K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.8K
- Rank RO
- #187.201
- DEMCONAS IND S.R.L.
- Revenue
- 714K
- Employees
- 1
- Profit
- 35.6K
- Rank RO
- #187.183
- WALLNEO BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 724K
- Employees
- 1
- Profit
- 466K
- Rank RO
- #185.737
- D.M.G. PROFIL POINT SRL
- Revenue
- 671K
- Employees
- 1
- Profit
- -90.5K
- Rank RO
- #194.071
- STERO HOLDING SRL
- Revenue
- 667K
- Employees
- 1
- Profit
- -777K
- Rank RO
- #194.842
- L.D.I. ADMINISTRATIVE S.R.L.
- Revenue
- 656K
- Employees
- 1
- Profit
- 254K
- Rank RO
- #196.555
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| JEBELEANU CONSTRUCT SRL(current) | 32.1K | 1 | -66.3K | #189.745 |
| MONITO INSTAL SRL | 699K | 1 | 381K | #189.589 |
| MAG CONS CONSTRUCT S.R.L. | 703K | 1 | 454K | #188.928 |
| NIKONSTOR S.R.L. | 711K | 1 | 54.4K | #187.715 |
| M & C DINAMIC RESIDENCE S.R.L. | 712K | 1 | 367K | #187.467 |
| VITHOR TRADE S.R.L. | 714K | 1 | 53.8K | #187.201 |
| DEMCONAS IND S.R.L. | 714K | 1 | 35.6K | #187.183 |
| WALLNEO BUILDING S.R.L. | 724K | 1 | 466K | #185.737 |
| D.M.G. PROFIL POINT SRL | 671K | 1 | -90.5K | #194.071 |
| STERO HOLDING SRL | 667K | 1 | -777K | #194.842 |
| L.D.I. ADMINISTRATIVE S.R.L. | 656K | 1 | 254K | #196.555 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | JEBELEANU CONSTRUCT SRL(you) | MONITO INSTAL SRL | MAG CONS CONSTRUCT S.R.L. | NIKONSTOR S.R.L. | M & C DINAMIC RESIDENCE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 32.1K | 699K | 703K | 711K | 712K |
| Profit | -66.3K | 381K | 454K | 54.4K | 367K |
| Margin | -9,5% | 54,5% | 64,6% | 7,7% | 51,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “JEBELEANU CONSTRUCT SRL”.