ITT CONECT CONTROL S.R.L.
Revenue
19.1K
2024
Profit
2K
2024
Employees
—
2024
Margin
8,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ITT CONECT CONTROL S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 19.1K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #20.624 la cifra de afaceri, #12.512 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ITT CONECT CONTROL S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 19.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #20.624 la cifra de afaceri, #12.512 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LA FAMILIA PAPA BUN S.R.L. | 22.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| SIO SILVA ALM�J S.R.L. | 22.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| FOOD T.P.N. HUB S.R.L. | 23K | 1 | Alimentație și servicii |
| ATIOPI FAMILYCONCEPT S.R.L. | 23K | 1 | Alimentație și servicii |
| KABAI FOOD S.R.L. | 20.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| MARTLO CORNER S.R.L. | 20.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| LUGEMA GRUP SRL | 20.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| ALEX LOUNGE S.R.L. | 20.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| PIU SIM FOOD S.R.L. | 24.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| PYRANIA TRANS SRL | 24.5K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 19.1K
- Profit net
- 2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 19.1K | 2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ITT CONECT CONTROL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ITT CONECT CONTROL S.R.L.(current)
- Revenue
- 19.1K
- Employees
- 0
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #626.864
- LA FAMILIA PAPA BUN S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.2K
- Rank RO
- #626.706
- SIO SILVA ALM�J S.R.L.
- Revenue
- 22.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #624.847
- FOOD T.P.N. HUB S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -79.5K
- Rank RO
- #624.718
- ATIOPI FAMILYCONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -27K
- Rank RO
- #624.493
- KABAI FOOD S.R.L.
- Revenue
- 20.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -32K
- Rank RO
- #630.008
- MARTLO CORNER S.R.L.
- Revenue
- 20.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.4K
- Rank RO
- #630.013
- LUGEMA GRUP SRL
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #630.485
- ALEX LOUNGE S.R.L.
- Revenue
- 20.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #631.560
- PIU SIM FOOD S.R.L.
- Revenue
- 24.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #621.644
- PYRANIA TRANS SRL
- Revenue
- 24.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.9K
- Rank RO
- #620.844
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ITT CONECT CONTROL S.R.L.(current) | 19.1K | 0 | 2K | #626.864 |
| LA FAMILIA PAPA BUN S.R.L. | 22.2K | 1 | -13.2K | #626.706 |
| SIO SILVA ALM�J S.R.L. | 22.9K | 1 | 4K | #624.847 |
| FOOD T.P.N. HUB S.R.L. | 23K | 1 | -79.5K | #624.718 |
| ATIOPI FAMILYCONCEPT S.R.L. | 23K | 1 | -27K | #624.493 |
| KABAI FOOD S.R.L. | 20.9K | 1 | -32K | #630.008 |
| MARTLO CORNER S.R.L. | 20.9K | 1 | -19.4K | #630.013 |
| LUGEMA GRUP SRL | 20.8K | 1 | 2.3K | #630.485 |
| ALEX LOUNGE S.R.L. | 20.3K | 1 | 3.9K | #631.560 |
| PIU SIM FOOD S.R.L. | 24.2K | 1 | 1K | #621.644 |
| PYRANIA TRANS SRL | 24.5K | 1 | -2.9K | #620.844 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ITT CONECT CONTROL S.R.L.(you) | LA FAMILIA PAPA BUN S.R.L. | SIO SILVA ALM�J S.R.L. | FOOD T.P.N. HUB S.R.L. | ATIOPI FAMILYCONCEPT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 19.1K | 22.2K | 22.9K | 23K | 23K |
| Profit | 2K | -13.2K | 4K | -79.5K | -27K |
| Margin | 8,9% | -59,4% | 17,2% | -346,2% | -117,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ITT CONECT CONTROL S.R.L.”.