ISADENT S.R.L.
Revenue
5.8K
2024
Profit
-191 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-3,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ISADENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 5.8K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #27.737 la cifra de afaceri, #25.228 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ISADENT S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 5.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #27.737 la cifra de afaceri, #25.228 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KUB DIAMEDICA S.R.L. | 5.8K | 1 | Sănătate |
| EDITH NEUROMED S.R.L. | 5.8K | 1 | Sănătate |
| CLEMATIS REMEDY S.R.L. | 5.8K | 1 | Sănătate |
| HNG CONSULT UROLOGY S.R.L. | 5.7K | 1 | Sănătate |
| M&M PHYSIOTHERAPY AND HEALTHCARE S.R.L. | 5.9K | 1 | Sănătate |
| JURNAL DE AL�PTARE S.R.L. | 5.9K | 1 | Sănătate |
| DENTRUST S.R.L. | 5.9K | 1 | Sănătate |
| MEDISS STORY S.R.L. | 6K | 1 | Sănătate |
| VIVAFARM TRADING S.R.L. | 6K | 1 | Sănătate |
| GRANDGETIS S.R.L. | 5.6K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3.3%
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5.8K
- Profit net
- -191 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5.8K | -191 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ISADENT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ISADENT S.R.L.(current)
- Revenue
- 5.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -191 lei
- Rank RO
- #678.594
- KUB DIAMEDICA S.R.L.
- Revenue
- 5.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #678.574
- EDITH NEUROMED S.R.L.
- Revenue
- 5.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #678.522
- CLEMATIS REMEDY S.R.L.
- Revenue
- 5.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #678.662
- HNG CONSULT UROLOGY S.R.L.
- Revenue
- 5.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #678.824
- M&M PHYSIOTHERAPY AND HEALTHCARE S.R.L.
- Revenue
- 5.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #678.214
- JURNAL DE AL�PTARE S.R.L.
- Revenue
- 5.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.8K
- Rank RO
- #678.061
- DENTRUST S.R.L.
- Revenue
- 5.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -103K
- Rank RO
- #678.000
- MEDISS STORY S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #677.940
- VIVAFARM TRADING S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #677.821
- GRANDGETIS S.R.L.
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.5K
- Rank RO
- #679.294
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ISADENT S.R.L.(current) | 5.8K | 0 | -191 lei | #678.594 |
| KUB DIAMEDICA S.R.L. | 5.8K | 1 | 4.6K | #678.574 |
| EDITH NEUROMED S.R.L. | 5.8K | 1 | -6.7K | #678.522 |
| CLEMATIS REMEDY S.R.L. | 5.8K | 1 | 2.8K | #678.662 |
| HNG CONSULT UROLOGY S.R.L. | 5.7K | 1 | -23.8K | #678.824 |
| M&M PHYSIOTHERAPY AND HEALTHCARE S.R.L. | 5.9K | 1 | 4.6K | #678.214 |
| JURNAL DE AL�PTARE S.R.L. | 5.9K | 1 | -1.8K | #678.061 |
| DENTRUST S.R.L. | 5.9K | 1 | -103K | #678.000 |
| MEDISS STORY S.R.L. | 6K | 1 | -1.2K | #677.940 |
| VIVAFARM TRADING S.R.L. | 6K | 1 | 1.7K | #677.821 |
| GRANDGETIS S.R.L. | 5.6K | 1 | -7.5K | #679.294 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ISADENT S.R.L.(you) | KUB DIAMEDICA S.R.L. | EDITH NEUROMED S.R.L. | CLEMATIS REMEDY S.R.L. | HNG CONSULT UROLOGY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5.8K | 5.8K | 5.8K | 5.8K | 5.7K |
| Profit | -191 lei | 4.6K | -6.7K | 2.8K | -23.8K |
| Margin | -3,3% | 79,0% | -114,9% | 47,9% | -418,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ISADENT S.R.L.”.