Competitori și alternative la IRE NISI CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu IRE NISI CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (CLUJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| IRE NISI CONSTRUCT S.R.L. | 870K | -86.7K | 1 | #166.612 | #12.595 |
| VOGUE RESIDENCE SRL | 872K | 258K | 1 | #166.420 | #12.583 |
| ERB LOGISTIC SRL | 867K | 318K | 1 | #166.997 | #12.626 |
| TEXTILA ROMAT SA | 864K | 600K | 1 | #167.291 | #12.645 |
| BAIDO SERVCOM SRL | 877K | 18.9K | 1 | #165.865 | #12.547 |
| ERBASU LOGISTIC SRL | 877K | 501K | 1 | #165.863 | #12.546 |
| SAN CONSTRUCT INVEST SRL | 863K | 648K | 1 | #167.502 | #12.661 |
| MD CLEVER CONSTRUCT S.R.L. | 879K | -82.1K | 1 | #165.623 | #12.524 |
| ARHANG GENERAL S.R.L. | 856K | -72.4K | 1 | #168.284 | #12.712 |
| AVODD S.R.L. | 854K | 419K | 1 | #168.518 | #12.736 |
| HABBIT ART S.R.L. | 888K | 418K | 1 | #164.649 | #12.467 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ CLUJ, cu venituri și angajați similari cu IRE NISI CONSTRUCT S.R.L..
- VOGUE RESIDENCE SRL · CLUJ · 872K · Rank #166.420
- ERB LOGISTIC SRL · CLUJ · 867K · Rank #166.997
- TEXTILA ROMAT SA · CLUJ · 864K · Rank #167.291
- BAIDO SERVCOM SRL · CLUJ · 877K · Rank #165.865
- ERBASU LOGISTIC SRL · CLUJ · 877K · Rank #165.863
- SAN CONSTRUCT INVEST SRL · CLUJ · 863K · Rank #167.502
- MD CLEVER CONSTRUCT S.R.L. · CLUJ · 879K · Rank #165.623
- ARHANG GENERAL S.R.L. · CLUJ · 856K · Rank #168.284
- AVODD S.R.L. · CLUJ · 854K · Rank #168.518
- HABBIT ART S.R.L. · CLUJ · 888K · Rank #164.649