IORDAN MOB S.R.L.
Revenue
254K
2024
Profit
1.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
0,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IORDAN MOB S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare mobilă, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 254K lei (date 2024). În industria de Fabricare mobilă (România), compania este #2.560 la cifra de afaceri, #2.909 la profit, #1.813 la număr angajați din 6.351 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IORDAN MOB S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare mobilă, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 254K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare mobilă (România), compania este #2.560 la cifra de afaceri, #2.909 la profit, #1.813 la număr angajați din 6.351 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare mobilă (CAEN 31) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.2M lei
- Marjă medie
- 2.8%
- Angajați medie
- 8
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare mobilă (CAEN 31) — 2024
Industry size
14.2B
RON revenue
Total companies
6.351
Total employees
48.730
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ARAMIS INVEST SRL2B
- AVIVA SRL577M
- ECOLOR SRL435M
- LEMET SRL251M
- ITALSOFA ROMANIA S.R.L.227M
- PGS SOFA & CO SRL215M
- PLIMOB SA213M
- TAPARO SA190M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MOBILIER BIS SRL | 270K | 2 | Fabricare mobilă |
| KINDER MOB DESIGN S.R.L. | 271K | 2 | Fabricare mobilă |
| MAG-MORFEO SRL | 286K | 2 | Fabricare mobilă |
| EMANUELMOB S.R.L. | 289K | 2 | Fabricare mobilă |
| NOVAMIT GRUP SRL | 295K | 2 | Fabricare mobilă |
| FLOWART S.R.L. | 259K | 2 | Fabricare mobilă |
| UNION KARMA SRL | 259K | 2 | Fabricare mobilă |
| CIOBI CREATIVITI CC S.R.L. | 260K | 2 | Fabricare mobilă |
| CLUB M COM S.R.L. | 259K | 2 | Fabricare mobilă |
| MOBIPEACE SRL | 259K | 2 | Fabricare mobilă |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 31)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.5%
- CA / angajat
- 130K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 38%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 254K
- Profit net
- 1.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 254K | 1.2K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IORDAN MOB S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IORDAN MOB S.R.L.(current)
- Revenue
- 254K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #339.893
- MOBILIER BIS SRL
- Revenue
- 270K
- Employees
- 2
- Profit
- 130K
- Rank RO
- #332.081
- KINDER MOB DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 271K
- Employees
- 2
- Profit
- 41.2K
- Rank RO
- #330.602
- MAG-MORFEO SRL
- Revenue
- 286K
- Employees
- 2
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #318.586
- EMANUELMOB S.R.L.
- Revenue
- 289K
- Employees
- 2
- Profit
- 920 lei
- Rank RO
- #315.020
- NOVAMIT GRUP SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 2
- Profit
- -48.2K
- Rank RO
- #307.927
- FLOWART S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- 40.2K
- Rank RO
- #339.836
- UNION KARMA SRL
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- 15.1K
- Rank RO
- #340.049
- CIOBI CREATIVITI CC S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #339.736
- CLUB M COM S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- -43.8K
- Rank RO
- #340.128
- MOBIPEACE SRL
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.1K
- Rank RO
- #340.455
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IORDAN MOB S.R.L.(current) | 254K | 2 | 1.2K | #339.893 |
| MOBILIER BIS SRL | 270K | 2 | 130K | #332.081 |
| KINDER MOB DESIGN S.R.L. | 271K | 2 | 41.2K | #330.602 |
| MAG-MORFEO SRL | 286K | 2 | 13.4K | #318.586 |
| EMANUELMOB S.R.L. | 289K | 2 | 920 lei | #315.020 |
| NOVAMIT GRUP SRL | 295K | 2 | -48.2K | #307.927 |
| FLOWART S.R.L. | 259K | 2 | 40.2K | #339.836 |
| UNION KARMA SRL | 259K | 2 | 15.1K | #340.049 |
| CIOBI CREATIVITI CC S.R.L. | 260K | 2 | 4.2K | #339.736 |
| CLUB M COM S.R.L. | 259K | 2 | -43.8K | #340.128 |
| MOBIPEACE SRL | 259K | 2 | 12.1K | #340.455 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IORDAN MOB S.R.L.(you) | MOBILIER BIS SRL | KINDER MOB DESIGN S.R.L. | MAG-MORFEO SRL | EMANUELMOB S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 254K | 270K | 271K | 286K | 289K |
| Profit | 1.2K | 130K | 41.2K | 13.4K | 920 lei |
| Margin | 0,5% | 48,2% | 15,2% | 4,7% | 0,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IORDAN MOB S.R.L.”.