IORDACONS VISION S.R.L.
Revenue
17.5K
2024
Profit
-109K
2024
Employees
2
2024
Margin
-328,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
IORDACONS VISION S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 17.5K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.522 la cifra de afaceri, #8.315 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- IORDACONS VISION S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 17.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -328.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.522 la cifra de afaceri, #8.315 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -57.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARTFENCE S.R.L. | 30.3K | 2 | Fabricare |
| DAMASC 2003 CONCEPT S.R.L. | 33.7K | 2 | Fabricare |
| HABITAT ECOLOGIC COMPANY S.R.L. | 32.2K | 2 | Fabricare |
| DARBY METALIK S.R.L. | 40.2K | 2 | Fabricare |
| METALDA SIDERO CRAFT LINE S.R.L. | 34.8K | 2 | Fabricare |
| RISK METAL CONFEX S.R.L. | 35K | 2 | Fabricare |
| FRAMING STEEL PROMOCIONES S.R.L. | 31.5K | 2 | Fabricare |
| MEGA METAL INTERNATIONAL S.R.L. | 31.2K | 2 | Fabricare |
| IMV ENGINE S.R.L. | 36.7K | 2 | Fabricare |
| NOVADON EXPERT S.R.L. | 30.1K | 2 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -328.0%
- CA / angajat
- 16.6K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 17.5K
- Profit net
- -109K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 17.5K | -109K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la IORDACONS VISION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- IORDACONS VISION S.R.L.(current)
- Revenue
- 17.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -109K
- Rank RO
- #600.962
- ARTFENCE S.R.L.
- Revenue
- 30.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -41.5K
- Rank RO
- #607.301
- DAMASC 2003 CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 33.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -88K
- Rank RO
- #600.047
- HABITAT ECOLOGIC COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 32.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -60.4K
- Rank RO
- #603.289
- DARBY METALIK S.R.L.
- Revenue
- 40.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #586.649
- METALDA SIDERO CRAFT LINE S.R.L.
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -48.5K
- Rank RO
- #597.708
- RISK METAL CONFEX S.R.L.
- Revenue
- 35K
- Employees
- 2
- Profit
- -96K
- Rank RO
- #597.366
- FRAMING STEEL PROMOCIONES S.R.L.
- Revenue
- 31.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -81K
- Rank RO
- #604.655
- MEGA METAL INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 31.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.7K
- Rank RO
- #605.367
- IMV ENGINE S.R.L.
- Revenue
- 36.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -151K
- Rank RO
- #593.535
- NOVADON EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 30.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -89.7K
- Rank RO
- #607.768
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| IORDACONS VISION S.R.L.(current) | 17.5K | 2 | -109K | #600.962 |
| ARTFENCE S.R.L. | 30.3K | 2 | -41.5K | #607.301 |
| DAMASC 2003 CONCEPT S.R.L. | 33.7K | 2 | -88K | #600.047 |
| HABITAT ECOLOGIC COMPANY S.R.L. | 32.2K | 2 | -60.4K | #603.289 |
| DARBY METALIK S.R.L. | 40.2K | 2 | -7K | #586.649 |
| METALDA SIDERO CRAFT LINE S.R.L. | 34.8K | 2 | -48.5K | #597.708 |
| RISK METAL CONFEX S.R.L. | 35K | 2 | -96K | #597.366 |
| FRAMING STEEL PROMOCIONES S.R.L. | 31.5K | 2 | -81K | #604.655 |
| MEGA METAL INTERNATIONAL S.R.L. | 31.2K | 2 | -31.7K | #605.367 |
| IMV ENGINE S.R.L. | 36.7K | 2 | -151K | #593.535 |
| NOVADON EXPERT S.R.L. | 30.1K | 2 | -89.7K | #607.768 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | IORDACONS VISION S.R.L.(you) | ARTFENCE S.R.L. | DAMASC 2003 CONCEPT S.R.L. | HABITAT ECOLOGIC COMPANY S.R.L. | DARBY METALIK S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 17.5K | 30.3K | 33.7K | 32.2K | 40.2K |
| Profit | -109K | -41.5K | -88K | -60.4K | -7K |
| Margin | -328,0% | -137,3% | -261,3% | -188,0% | -17,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “IORDACONS VISION S.R.L.”.