Competitori și alternative la INTIMEDESIGN SOLUTIONS SRL
Companii similare cu INTIMEDESIGN SOLUTIONS SRL în România: aceeași industrie (CAEN 18), același județ (ARAD), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| INTIMEDESIGN SOLUTIONS SRL | 20.9K | 12.9K | — | #630.064 | #2.167 |
| INNOVATIVE PRINTING SOLUTIONS S.R.L. | 21.5K | -5.2K | 1 | #628.407 | #2.158 |
| PVX COLLECTABLES S.R.L. | 20.8K | -10.3K | 1 | #630.438 | #2.168 |
| RETROTEMATIC SRL | 21.1K | -1.3K | 1 | #629.598 | #2.166 |
| PRAEMIUM S.R.L. | 21.1K | -3.7K | — | #629.562 | #2.165 |
| BIGPRINT ROMANIA S.A. | 21.1K | -424K | — | #629.504 | #2.164 |
| HARTIE LUCIOASA S.R.L. | 20.7K | -18.1K | 1 | #630.642 | #2.169 |
| DESIGN & TECHNOLOGY S.R.L. | 21.2K | 2.8K | — | #629.228 | #2.163 |
| GRAFICOR SRL | 20.6K | 2.5K | — | #630.854 | #2.170 |
| SMILE SAFARI S.R.L. | 21.3K | -505 lei | — | #628.972 | #2.162 |
| M & S-TIPO SRL | 20.5K | 6K | 1 | #631.049 | #2.171 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 18, județ ARAD, cu venituri și angajați similari cu INTIMEDESIGN SOLUTIONS SRL.
- INNOVATIVE PRINTING SOLUTIONS S.R.L. · ARAD · 21.5K · Rank #628.407
- PVX COLLECTABLES S.R.L. · VALCEA · 20.8K · Rank #630.438
- RETROTEMATIC SRL · GALATI · 21.1K · Rank #629.598
- PRAEMIUM S.R.L. · CLUJ · 21.1K · Rank #629.562
- BIGPRINT ROMANIA S.A. · BUCURESTI · 21.1K · Rank #629.504
- HARTIE LUCIOASA S.R.L. · TULCEA · 20.7K · Rank #630.642
- DESIGN & TECHNOLOGY S.R.L. · PRAHOVA · 21.2K · Rank #629.228
- GRAFICOR SRL · BIHOR · 20.6K · Rank #630.854
- SMILE SAFARI S.R.L. · IASI · 21.3K · Rank #628.972
- M & S-TIPO SRL · PRAHOVA · 20.5K · Rank #631.049