INTERIOR ISU S.R.L.
Revenue
4.9M
2024
Profit
593K
2024
Employees
10
2024
Margin
12,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INTERIOR ISU S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 4.9M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.857 la cifra de afaceri, #6.143 la profit, #4.553 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INTERIOR ISU S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 4.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.857 la cifra de afaceri, #6.143 la profit, #4.553 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 2.9× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CRAMA NOASTRA SRL | 4.9M | 10 | Comerț en-gros |
| TEHNOMEDICAL PRODCOM SRL | 4.9M | 10 | Comerț en-gros |
| PICOMTI IMPEX S.R.L. | 5.1M | 9 | Comerț en-gros |
| GLISSIERO SRL | 4.9M | 10 | Comerț en-gros |
| RIMI S.R.L. | 4.9M | 10 | Comerț en-gros |
| MIKE TECH SRL | 4.9M | 10 | Comerț en-gros |
| ANAO SOGARD SRL | 4.9M | 10 | Comerț en-gros |
| GUEST BOUTIQUE SRL | 4.7M | 9 | Comerț en-gros |
| SALCIMUL SRL | 4.8M | 10 | Comerț en-gros |
| MANEKI PRIM IG SRL | 5M | 10 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CLUJ
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 12.1%
- CA / angajat
- 491K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.9M
- Profit net
- 593K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.9M | 593K | 10 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INTERIOR ISU S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INTERIOR ISU S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 593K
- Rank RO
- #46.801
- CRAMA NOASTRA SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- -187K
- Rank RO
- #46.768
- TEHNOMEDICAL PRODCOM SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 101K
- Rank RO
- #47.219
- PICOMTI IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 9
- Profit
- 172K
- Rank RO
- #45.639
- GLISSIERO SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 245K
- Rank RO
- #46.636
- RIMI S.R.L.
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 333K
- Rank RO
- #47.059
- MIKE TECH SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #47.079
- ANAO SOGARD SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 10
- Profit
- 370K
- Rank RO
- #47.106
- GUEST BOUTIQUE SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 9
- Profit
- 618K
- Rank RO
- #48.506
- SALCIMUL SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 691K
- Rank RO
- #47.468
- MANEKI PRIM IG SRL
- Revenue
- 5M
- Employees
- 10
- Profit
- -153K
- Rank RO
- #46.031
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INTERIOR ISU S.R.L.(current) | 4.9M | 10 | 593K | #46.801 |
| CRAMA NOASTRA SRL | 4.9M | 10 | -187K | #46.768 |
| TEHNOMEDICAL PRODCOM SRL | 4.9M | 10 | 101K | #47.219 |
| PICOMTI IMPEX S.R.L. | 5.1M | 9 | 172K | #45.639 |
| GLISSIERO SRL | 4.9M | 10 | 245K | #46.636 |
| RIMI S.R.L. | 4.9M | 10 | 333K | #47.059 |
| MIKE TECH SRL | 4.9M | 10 | 118K | #47.079 |
| ANAO SOGARD SRL | 4.9M | 10 | 370K | #47.106 |
| GUEST BOUTIQUE SRL | 4.7M | 9 | 618K | #48.506 |
| SALCIMUL SRL | 4.8M | 10 | 691K | #47.468 |
| MANEKI PRIM IG SRL | 5M | 10 | -153K | #46.031 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INTERIOR ISU S.R.L.(you) | CRAMA NOASTRA SRL | TEHNOMEDICAL PRODCOM SRL | PICOMTI IMPEX S.R.L. | GLISSIERO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.9M | 4.9M | 4.9M | 5.1M | 4.9M |
| Profit | 593K | -187K | 101K | 172K | 245K |
| Margin | 12,1% | -3,8% | 2,1% | 3,4% | 5,0% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 9 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INTERIOR ISU S.R.L.”.