INTER SOME� S.R.L.
Revenue
1.7M
2024
Profit
45.4K
2024
Employees
5
2024
Margin
2,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
INTER SOME� S.R.L. este o companie mică din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #914 la cifra de afaceri, #1.557 la profit, #951 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- INTER SOME� S.R.L. este o companie mică din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #914 la cifra de afaceri, #1.557 la profit, #951 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MARSILFOREST SRL | 1.7M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| YOCHI SRL | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| BIANICO SILV S.R.L. | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FOREST CARMEN SRL | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SILVA OVICRIS SRL | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CLIPMERY COMPANY SRL | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PENTAVI FOREST SRL | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SIMA D.G. FOREST 2003 S.R.L. | 1.9M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| BUL FORESTLAND S.R.L. | 1.8M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CARMO FOREST PREST SRL | 1.8M | 5 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.4%
- CA / angajat
- 382K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- 45.4K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | 45.4K | 5 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la INTER SOME� S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- INTER SOME� S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 5
- Profit
- 45.4K
- Rank RO
- #98.824
- MARSILFOREST SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 5
- Profit
- 67.9K
- Rank RO
- #108.435
- YOCHI SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 45K
- Rank RO
- #99.004
- BIANICO SILV S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- -294K
- Rank RO
- #99.112
- FOREST CARMEN SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #99.641
- SILVA OVICRIS SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 203K
- Rank RO
- #97.818
- CLIPMERY COMPANY SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 148K
- Rank RO
- #97.444
- PENTAVI FOREST SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 724K
- Rank RO
- #100.422
- SIMA D.G. FOREST 2003 S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 120K
- Rank RO
- #100.631
- BUL FORESTLAND S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 5
- Profit
- 282K
- Rank RO
- #101.193
- CARMO FOREST PREST SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 5
- Profit
- 28.7K
- Rank RO
- #101.297
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| INTER SOME� S.R.L.(current) | 1.7M | 5 | 45.4K | #98.824 |
| MARSILFOREST SRL | 1.7M | 5 | 67.9K | #108.435 |
| YOCHI SRL | 1.9M | 5 | 45K | #99.004 |
| BIANICO SILV S.R.L. | 1.9M | 5 | -294K | #99.112 |
| FOREST CARMEN SRL | 1.9M | 5 | 2K | #99.641 |
| SILVA OVICRIS SRL | 1.9M | 5 | 203K | #97.818 |
| CLIPMERY COMPANY SRL | 1.9M | 5 | 148K | #97.444 |
| PENTAVI FOREST SRL | 1.9M | 5 | 724K | #100.422 |
| SIMA D.G. FOREST 2003 S.R.L. | 1.9M | 5 | 120K | #100.631 |
| BUL FORESTLAND S.R.L. | 1.8M | 5 | 282K | #101.193 |
| CARMO FOREST PREST SRL | 1.8M | 5 | 28.7K | #101.297 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | INTER SOME� S.R.L.(you) | MARSILFOREST SRL | YOCHI SRL | BIANICO SILV S.R.L. | FOREST CARMEN SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.7M | 1.9M | 1.9M | 1.9M |
| Profit | 45.4K | 67.9K | 45K | -294K | 2K |
| Margin | 2,4% | 4,0% | 2,4% | -15,4% | 0,1% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “INTER SOME� S.R.L.”.